Dünyanın En Kötü LOL Oyuncusuyum

Bu konuyu okuyanlar

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Oyunu beş altı senedir oynuyorum.Ana hesabım EUW de ama orda dereceli harici oynamam.Hesabımı riske atmamak için veya fazla dikakt çekmemek için.Özellikle riot tr ordaki hesabımı öğrenmesin diye.Ondan gizli turmayı tercih ederim.TR deki hesabım ise ikinci hesabım.Yani dereceli oynamam zaten demirden çıkma ihtimalim yada EUW de ulaştığım yere ulaşma ihtimalim hiç yok.Malum sebepler boost,wintrade,troller gibi.Değeceğini düşünmüyorum zaten.İlk reesimdeki oyunda tüm oyun boyunca birbirlerine küfürler eden takım arkadaşlarıyla oynadım.Ayrıca rakip ve biizmkiler birbirlerine küfürler ettiler.Bilmenizi isterim ki istediğim her oyunda böyle oynayabilirim.Açıkçası rezil ve hiç zevk alamdığım bir oyundu.Laptoptan oynuyorum çünkü EUW için kullandığım pcnin IP si farklı farklı internet hattından girerim.Bunun nedeni riot TR yetkilileri ile mahkemelik olmam.Yani açıklamaya gerek yok.Oyunda karrşılaştığım oyuncuları ifşa ederken bilmeniz gereken iki şey var.Hiçbir oyunda hiçbir sebeple küfür etmedim.Buna diğer oyunlarda dahil ve bir kadınım.
a1.jpg

a11.jpg

a12.jpg

a14.jpg

Bu resimlerdeki olay benim adc olmam ve prelerinin sup yerine MF alması.Yani adc benim ama işte kalabalığız biizm dediğimiz olur hesabı.
axxxxxx.jpg

Bu oyunda ise herkez ben harici 9 kişi akla hayale gelemz küfürelr etti hem rakibe hem birbirlerine.
Buda ben.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Oyunu beş altı senedir oynuyorum.Ana hesabım EUW de ama orda dereceli harici oynamam.Hesabımı riske atmamak için veya fazla dikakt çekmemek için.Özellikle riot tr ordaki hesabımı öğrenmesin diye.Ondan gizli turmayı tercih ederim.TR deki hesabım ise ikinci hesabım.Yani dereceli oynamam zaten demirden çıkma ihtimalim yada EUW de ulaştığım yere ulaşma ihtimalim hiç yok.Malum sebepler boost,wintrade,troller gibi.Değeceğini düşünmüyorum zaten.İlk reesimdeki oyunda tüm oyun boyunca birbirlerine küfürler eden takım arkadaşlarıyla oynadım.Ayrıca rakip ve biizmkiler birbirlerine küfürler ettiler.Bilmenizi isterim ki istediğim her oyunda böyle oynayabilirim.Açıkçası rezil ve hiç zevk alamdığım bir oyundu.Laptoptan oynuyorum çünkü EUW için kullandığım pcnin IP si farklı farklı internet hattından girerim.Bunun nedeni riot TR yetkilileri ile mahkemelik olmam.Yani açıklamaya gerek yok.Oyunda karrşılaştığım oyuncuları ifşa ederken bilmeniz gereken iki şey var.Hiçbir oyunda hiçbir sebeple küfür etmedim.Buna diğer oyunlarda dahil ve bir kadınım.
Ekli dosyayı görüntüle 119790

Ekli dosyayı görüntüle 119791
Ekli dosyayı görüntüle 119792

Ekli dosyayı görüntüle 119793
Bu resimlerdeki olay benim adc olmam ve prelerinin sup yerine MF alması.Yani adc benim ama işte kalabalığız biizm dediğimiz olur hesabı.
Ekli dosyayı görüntüle 119794
Bu oyunda ise herkez ben harici 9 kişi akla hayale gelemz küfürelr etti hem rakibe hem birbirlerine.
Buda ben.
Dostum çabala biraz , kendine has karakter bul veya youtubeden videolar izle Ben 2 ay oldu bu çöp oyunu bırakamıyorum.

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dostum çabala biraz , kendine has karakter bul veya youtubeden videolar izle Ben 2 ay oldu bu çöp oyunu bırakamıyorum.
LOL çabalamıyorum.Sadece normal oyunlara giriyorum.Video izlememe gerek yok.EUW de olduğum yere gelen türk yok.Bu metefor.Herkez bana kötü diyor trde mesala onlara göre zoe ile kötü oynuyorum.TR burası faker gelse oynayamaz.Son resme bak.Orda beni öldürsün diye rakip neler yaptılar bilsen.Üstelik adc yalnız oynadım karşımda ashe ve veigar vardı.SS yok.Totem yok.Bak ashe ve veigarın skorlarına birde defalarca baskına gelindi.Zoe ile adc değidim üstelik suptum.Şimdi sence sıradan bir oyuncu o skoru yapabilirmi?Haa unutmadan master tüm takımı öldürecek kadar güçlendi rakipten.Bizim aslistar yüzünden.Sor master oyuncusuna istedim anda nasıl onu öldürdüm ve 9vs1 nasıl oynadım.Neler yazdılar.Kadın olduğumu bilmiyorlardı tabiki ama yani bukadar olmaz.Normalde oyunu böyle oynamam.Yani 2-3 kere öldürürüm beklerim oyun bitsin.Ama işte rakip master master ile fazla havalandı bende üst üste 10 kere öldürdüm.Eee videosuda var ama gerek yok yüklemem zaten.Komik olan benle 1vs5 yapan sumurf olan bu oyuncuların hepsi benden yüksek elolarda.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
İnsanın olduğu yerde, düzgün bir şekilde rekabetçi oyun oynamakta oldukça zor. Hele de işin içinde Ruslar ve Türkler varsa yandınız maalesef. LoL veya Dota 2 pek fark etmiyor. Sadece kanser ediyor. Ben oyuna girer girmez herkesi muteliyorum direkt. Eğer zevk almak istiyorsanız da en azından 1-2 arkadaşınızı alın yayınıza. Yoksa bu tarz oyunlar, kitleleri yüzünden insanın sinirlerini germekten başka bir işe yaramıyor maalesef.

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İnsanın olduğu yerde, düzgün bir şekilde rekabetçi oyun oynamakta oldukça zor. Hele de işin içinde Ruslar ve Türkler varsa yandınız maalesef. LoL veya Dota 2 pek fark etmiyor. Sadece kanser ediyor. Ben oyuna girer girmez herkesi muteliyorum direkt. Eğer zevk almak istiyorsanız da en azından 1-2 arkadaşınızı alın yayınıza. Yoksa bu tarz oyunlar, kitleleri yüzünden insanın sinirlerini germekten başka bir işe yaramıyor maalesef.
Ruslardan yana pek sıkıntım yok.Overwatch da problem oluyorlardı sonradan hemen hepsi banlandı.Doğrudur dünyanın en kötü oyuncu kitlesi ruslar ve türkler.Özellikle reditt kullanırsanız ve oraya youtube videoaları filan atarsanız birçok rus kaynaklı hacklenme amaçlı link kanalınıza yazılır.Bir iki ay önce bu tip birkaç rusu uyardım.Hemen her ülkeye gittim ve rusyada bunların arasında.Ordaki durumu şöyle özetleyebiliriz.Bir bankanın içerisinde para çekmek için kredi kartımı kulandım.Alışveriş yapıcaktım bu nedenle AVM ye girmeden önce bankaya uğradım.Para çektikten yaklaşık beç dakika sonra ceptelafonumdan banka kartımın kapatıldığını benim önceden verdiğim talimat dışında üst limitlerde para çakilmek istendiğini öğrendim.Yalnız kartı sadece banka içinde birkere kulandım.Eh gerisini siz düşünün özellikle oyunlarda.Belkide bin defa hesaplarım hacklenmeye çalışıldı.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
benden sana en en en en ennnn iyi taktik:
oyun oynamayı bırak.ben 1 ay önce bıraktım (tüm oyunları) gayet mutluyum.ne gerek var hiçbir işine yaramayacak boş işler yapmaya ileride eline birşey geçmeyecek bunun sayesinde sana zerre katkısı olmayacak.bende bunu fark etmiştim vede oyun oynamayı bırakmıştım.şuanda onun yerine python öğrenmeye çalışıyorum.en iyisi yani.helede oyuna para yatıranlar var.forumun içindede onlardan illa vardır bu yüzden pek bir şey demeyeceğim.sadece şunu diyeyim.sen çöpe para atsan eline geçecek olan ne? hiçbirşey peki oyuna para yatırsan eline geçecek olan ne? gene hiçbirşey.çöpe para atmak neyse oyuna para yatırmakta aynen odur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet bi ara lol oynamıştım bende.vede çok kötü oynuyordum 0/10 bir maç dahi bitirmiştim ama nedendir bilinmez kaba laf olarak sadece mal demişti biri o kadar hiç küfür yemedim.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
benden sana en en en en ennnn iyi taktik:
oyun oynamayı bırak.ben 1 ay önce bıraktım (tüm oyunları) gayet mutluyum.ne gerek var hiçbir işine yaramayacak boş işler yapmaya ileride eline birşey geçmeyecek bunun sayesinde sana zerre katkısı olmayacak.bende bunu fark etmiştim vede oyun oynamayı bırakmıştım.şuanda onun yerine python öğrenmeye çalışıyorum.en iyisi yani.helede oyuna para yatıranlar var.forumun içindede onlardan illa vardır bu yüzden pek bir şey demeyeceğim.sadece şunu diyeyim.sen çöpe para atsan eline geçecek olan ne? hiçbirşey peki oyuna para yatırsan eline geçecek olan ne? gene hiçbirşey.çöpe para atmak neyse oyuna para yatırmakta aynen odur.
İnsan bir süreden sonra yatırmak iyi olmak istiyor bu yüzden para yatırılıyor kötü tarafı yatırdıktan sonra asla bırakamazsın

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Valorant oynadığım için diyebilirim (kitle olarak) eyer takım arkadaşınız yaşı küçükse o maçı unutun size sürekii laf atcak sürekli sen noobsun gibi tavırlar he bide büyükler var ben 14 yaşındayım sesim biraz ince sürekli dalga geçerler büyüklerde ise ben diyelim benn 24 kil alıp takımı taşıyorum onun 5 kill alıp ben onun kilini çaldım diye akla gelmez küfürler ediyor oyun oynuycaksan avrupa sunucusu ideal

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ekli dosyayı görüntüle 119790

Ekli dosyayı görüntüle 119791
Ekli dosyayı görüntüle 119792

Ekli dosyayı görüntüle 119793
Ekli dosyayı görüntüle 119794
Buda ben.
Riot hem tr de hem westte hesabı olan birinin westteki hesabını kapatıyor mu? Maç başında sadece şunları yap:
/sustur all
Sonra kendine güven ve yapabileceğine inan
Elinden geldiği kadar oyna ve bunun oyun olduğunu unutma
Eğlenmeye ve gülmeye çalış
Tavsiyelerim bunlar yoksa TR de oynanmaz.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Valorant oynadığım için diyebilirim (kitle olarak) eyer takım arkadaşınız yaşı küçükse o maçı unutun size sürekii laf atcak sürekli sen noobsun gibi tavırlar he bide büyükler var ben 14 yaşındayım sesim biraz ince sürekli dalga geçerler büyüklerde ise ben diyelim benn 24 kil alıp takımı taşıyorum onun 5 kill alıp ben onun kilini çaldım diye akla gelmez küfürler ediyor oyun oynuycaksan avrupa sunucusu ideal
daha bugün valorantta bir arkadaşımın vefat eden babasına küfür eden çocuğa bir api ile sms spam yaptık.sonra wp grup linki görünümlü ngrok linki attık dedik gelmezsen telefonunu yakarız tıkladı adresini öğrendik (tam konum değil elbette).iyice bi korkuttuk sonra saldık.umarım bir daha yapmazda bunu birkez daha yaşamaz.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
daha bugün valorantta bir arkadaşımın vefat eden babasına küfür eden çocuğa bir api ile sms spam yaptık.sonra wp grup linki görünümlü ngrok linki attık dedik gelmezsen telefonunu yakarız tıkladı adresini öğrendik (tam konum değil elbette).iyice bi korkuttuk sonra saldık.umarım bir daha yapmazda bunu birkez daha yaşamaz.
İyi taktikmiş hocam

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Tam konumu bulmak zor galiba. Apil ile sms spam ne oluyor?

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
İyi taktikmiş hocam
öyle kendine güvenip herkese telefon numaralarını veriyorlar.mesela benim telefon numaram birkaç arkadaş ve aile bireylerim dışında kimsede yok.

Tam konumu bulmak zor galiba. Apil ile sms spam ne oluyor?
tam konumu değilde şehir ilçesi sokağı.api ile sms spam şu oluyor.bir script var verdiğimiz telefon numarasını arka planda bir sürü siteye giriyor o sitelerdende ona doğrulama kodları falan gidiyor.bazıları arayarak seesli bir şekilde kodu veriyor.tabi bizde 3 ayrı bilgisayardan yapınca telefona saniyede 10 mesaj falan gitmiştir üstünede tor ip switcher açık olunca sms ler yağmur gibi yağdı

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
6 senedir ben de oynuyorum bu oyunu. Eğer oynamaya devam etmek istiyorsanız yapmanız gerek şey çok basit. Oyun içi ayarlar > Arayüz > 2 tane chat kısmı var. Allchat ve teamchat. İkisini de kapatıyorsunuz. Kafanız rahat oluyo ondan sonra. 2 Sene önce böyle yaptım hala daha böyle kullanıyorum. 2 sene önce golda çıkmaya çalışıyordum. Şu an hiç lig kasmadığım halde plat elodayım. Bence yapılması gereken şey oyunu oynamamak ama illa da oynayacağım diyorsanız sohbeti kapatacaksınız. Bu kadar basit.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
6 senedir ben de oynuyorum bu oyunu. Eğer oynamaya devam etmek istiyorsanız yapmanız gerek şey çok basit. Oyun içi ayarlar > Arayüz > 2 tane chat kısmı var. Allchat ve teamchat. İkisini de kapatıyorsunuz. Kafanız rahat oluyo ondan sonra. 2 Sene önce böyle yaptım hala daha böyle kullanıyorum. 2 sene önce golda çıkmaya çalışıyordum. Şu an hiç lig kasmadığım halde plat elodayım. Bence yapılması gereken şey oyunu oynamamak ama illa da oynayacağım diyorsanız sohbeti kapatacaksınız. Bu kadar basit.
hHocam itemlere karekterlere nasıl alıştınız nasıl öğrendiniz.Oynamak istiyorum ama daha itemleri bilmiyorum ne yapmam lazım

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İyi taktikmiş hocam
Overwatch oynarım sanırım laptopumun ekran görüntüsünden belli.Paladins te oynadım ve CS go da.Bu youtube gerçek youtube hesabım değil.Asıl olarak LOL oynama nedenimde Overwatch.Overwatch çıktığı gibi almıştım.PS için ve PC için ayrı.Ozamanlar pek pcde oyun oynamazdım.Neyse uzun süre sonra PS da meşur oldum.Sonra pcdede oynamaya başladım.Öyle çok süper oyuncu değildim ama ilk yüz içindeydim.Neyse videolarım çok izlenmeye başlayınca blizzard bana hediyeler yolladı.Hatta bug raporu yapınca bile 500 dolarlık kutu verdiler.Overwatch oynarken heros of the stormda oynamaya başladım.Orda nova isimli kahramanla çok iyi oynuyordum ondan belki bin kişi bana LOL oynamamı tavsiye etti.Kurdum ama ayda bir filan giriyordum.Yani belkide bir sene 30 lvl olamamıştım.Sonraları overwatch videoları atmayıda bıraktım yani amacım eğlenmek benim.Para kazanmak yada youtuber olmak değil.Neyse benzer oyunlarıda denedim.CS-GO veya pladins sonra valorant çıkınca valorant.Overwatch ile diğer oyunların arasındaki fark şu.Hile yapanı anında farkedersiniz.Hile yapsalar bile kazanabilirsiniz.Oyundaki mekanikler dengesi oynanışı çok daha iyi ve kaliteli.Toxic oyuncu hemen hemen hiç yok.Hile yapanlar en kısa sürede hatta oyun bitmeden bile banlanıyor.Kill cam var.Oyunun videosunu çekmek ve yayınlamak çok kolay.Çok daha eğlenceli ve taktikler strateji çok daha iyi.CS-GO hemen her oyun hileli.Hatta turnuvalarda bile yapılıyor.Oyuncular sürekli küfür ediyor.Oyunun oynanışı eğlenceli değil sinir bozucu.Haritaları yaratıcı olmanızı değil ezberlemenizi gerektiriyor.Paladins ise yaa tam lise öğrencileri oyun yapınca nasıl olur durumu.Kahramanların mekanikleri ve oyundaki hedefleme çok bozuk.Valorant ise yemin ederim ben bile daha iyi oyun yaparım.Sakın valoranat yada diğer oyunların iyi olduğnu düşünmeyin overwatch oynamadan.Asla yanına bile yaklaşamazlar.Diyelim ki iyi nişan alamıyorsunuz overwatchda bu sorun değil.Ama iyi nişan alıyorsanız bu oldukça fark yaratır.Yinede kör gözle bile en iyi nişancıyla başa çıkabilirisiniz ki buna aimbot kullananlarda dahil.Bakın oynamadan anlaşılmaz gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan.Valorant iki gün kaldı pc de sonra sildim.Ne oynamayı düşünüyorum neden beğendim.Yaa oyunlar eğlenmek için oynanır ama riot çekişme olsun diye oyun yapan bir firma.Yani insanlar sinir olup küfür etsin diye.Sizin yerinizde olsam overwatch oynardım ama orda küfür etmek hoş görülmez anında ban.Overwatch diğer oyunlardan farklıdır.Şu bakımdan oyunu sürekli oynarsanız çok iyi oynarsınız.Bir ghafta ara verin başlangıç seviyesine dönersiniz.Yani diğer oyunlar gibi değil.Usta ve sürekli oynayan bir overwatch oyuncusuna karşı hiç şansınız olmaz ama uzun süre oynayınca fark edersiniz ki sizde onlar kadar iyi olabilirsiniz.Son olarak sniper olcam diye widowmaker almayın hemen yada hanzo.Öyle cs-go değil bu yada valorant.Havadan arkanızdan yada görünmez olrak veya ışık hızında sizi avlarlar.Önce oyunda deneyim kazanın.Ben şahsen sniper oynayanları kolay av olrak görürüm.Çoğuda amma zor oyun der.Öyle tek atışta adam öldürmek kolay değildir overwatchda.Pratik önemli.
Oyucuları korkutmak çözüm değil yapmadığım şey değil ama korkutmak çözüm değil.Her oyun böyle yani bir iki üç yada bin kişi değil tüm oyun sorunlu.Oyun başlamadan en son şu yenildiğim ekran görüntüsü olan oyun zoe ile hani komiklik olsun ortamı yumuşatmak için yazdım.Neden kedilerin kuyruklalrı var ki.Bence kuyruksuz daha şekerler.Bunu yazdığımda oyunda sup olduğum halde ikinci sup alındığını ve adcde yalnız olduğumu ayrıca mid de iki kişi oynadıklarınıda hatırlatayım.Cevap neydi sizce?......1 çekmek için.Yani sorun oyunun genelinde bir iki kişiyi banlatmakla çözülmez.Ip banı ve milyonlarca hesap banı gerekir.

Ahah süper şimdi foruma girdim ya hesabımın resmini filan verdim.Foruma girdiğim hesabıma mail gelmiş.Hemde bedava rp kodu maili.Açmadım tabiki.
1-Oyun hesabım kredi kartım ve telefonuma bağlı.
2-Mail adresim forum için farklı ki mail adresimide telefon yoluyla kurtarabilirim.
3-Riot ile mahkemelik olmam nedenizmizden dolayı hesabımla ilgili herşeyi çalışanları ki buna USA ve EUW çalışanalrı dahil bilirler.Yani IP numarım veya PC mac adresim gibi.Oyuna girerken asla başka bir pc de açılmaz hesabım.Yada destek erişimine ulaşıp mail değişritilemez.
4-MIT(türkiyedeki mit değil usa da üniversite) mezunuyum.Haberleşme konusunda uzmanım uluslar arası diplomalarım var.Mesala mors alfabesi bile bilirim.Yada kullandığınız herhangibi bir elektronik cihazın entegrelerini tasarlayabilirim.Aynı zamanda beyaz şapkalıyım.Yani çok büyük sorunlarda başvuruan son kapı benim.
5-Anında savcılığa suç suyurusunda bulunurum.Yani riota bile dava açmışım demi?

Bence benle uğraşmayın.Kullandığınız pclerin yenisini almak zorunda olmak istermisiniz?Bu tip basit yöntemler bana pek işlemez.Hepsinden öte ya toplamda 400 kostüm almışım 170 tl bedava rp umurumda olurmu?Yada şöyle diyelim IQ sandığınızdan yüksek bunlar zekama hakret.Ayıp ama.Yani insan bari DDOS filan atarda eğlenirdim.

Son düzenleme:

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
LoLde bende support oynuyorum hep nedense diğer lanelerde hiç rahat edemiyorum. Main braum.

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ekle oynayalım. Gelen 9 bildirimin 6 sında sen varsın :)
LoLde bende support oynuyorum hep nedense diğer lanelerde hiç rahat edemiyorum. Main braum.
Türkiyede pingim 23 olur en fazla.Bu torrent indirirken ve aynı anda filim izlerken bile değişmez.Yinede ana hesabım EUW.Eğlenmek için Tr de oynarım.Düşük pingle olduğu için.Normalde bir oyuncu farklı yerlerdede oynamalı.Destek olarak ustalık seviyemin 7 olduğu 6 kahramanla oynayabilirim.AdC olarak 6 farklı kahramanla.Bunlar sadece adc veya destek olanlar ama mesealaa zoe ile destek oynayabilirim.Solo da 8 kahramanla oynayabilirim.Mid ise saymak gerekirse Zoe,Lux,Neeko,Qiyana,Lisanddra,Fizz gibi.
Oyunda her kahramanım açık ama.Mesala beş senedir birkere yasuo oynamadım.Yada zed ile kostümler aldığım halde oynamadım.Bu kahramalarla yeni bir oyuncudan çok daha iyi oynayabilsemde pek sevmediğim için oynamam.Yinede farklı kahramanlar ve rollerde oynamak önemlidir.Derecelide main kahramanınınz banlanırsa oyunu kaybetmemek için veya autofill için farklı yerlerde oynamak gerekir.Tr de belkide karşılaştıkları en iyi Mid oyuncusu ben olabileceğim halde yasuo oyucular mid bırakmazlar.Bu nedenle bende genelde destek zoe oynayıp eğlenirim.
Yeni resimler son oyunumdan.Feedlediğim için beni rapor etti varus.
İkinci resimde sup olduğum bir oyun.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aylar aylar önce RIOT'un saçma yerleştirme sistemi ve 10 ila 15 yaş arasında gidip gelen oyuncu kitlesi ve troller yüzünden oyunu bıraktım. Oyunu sadece URF varken oynarım diyordum artık o da yok.
Yani gidin MC'de bloklar dizin ama bu online oyun rezaletinden uzak durun.
Güzel ülkemizin her köşesinde aynı rezalet. Fazla yorum yapmaya da gerek yok.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Aylar aylar önce RIOT'un saçma yerleştirme sistemi ve 10 ila 15 yaş arasında gidip gelen oyuncu kitlesi ve troller yüzünden oyunu bıraktım. Oyunu sadece URF varken oynarım diyordum artık o da yok.
Hocam URF şu anda var. Mutelemeden oynanmıyor oyun artık.

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Benim ismim pelin.Riot TR tarafından ortaklık ve yayın yapmak için seçilmiştim.Bunun nedeni forumlar kapanmadan videodaki zoe animasyonu gibi animasyonları 10 dakika içerisinde yapıp foruma koymamdı.Hatta istedikleri gibi herhangibi bir animasyonu.Bunun yanında manga studio ile yaptığım fanartları ve nasıl fan art yapılabilececğine dair birçk yazım olduğu için dikkat çektim.Oyunda riot destek ekibinin başı ve riot trmin müdür arkadaş olarak ekledi beni.Bilmedikler benim dürüst ve zengin olduğumdu.Yani para için asla bu tip bir işe girmem.Bu riot çalışanlarını araştırdım onların benim önceden güvenemediğim için farklı isimlerle mail veya credi kartı ödemelimi takip edip kimliğimi bulmaları gibi.Bildiğiniz riot TR nin başındaki adamın oyuncuları ölümle tehtit eden ve sadece küfürlerin duyulabileceği ve görülebileceği uzunluktaki youtube videolarına ulaştım.Üstelik beş senedir ordaydı.Oyunda arkadaş kaldığımız süre boyunca benim elmas ligine çıkarılmam ve bunun için ayarlamalar bile yapıldı.Hatta bir bilet yolaldığımda bir dakika içinde cevap veriliyordu.Çeşitli platformlara girdim takip edip kayıtar aldım ve öğrendiklerim şunlar.
Oyunda bir çeşit çeteleşme var.Riot TR içinde.hesap satanlar hile programı yapanlar veya küfürlü oyuncuların trollendiği videoaları yapan youtuberlerde dahil.Bazı riot çalışanları ve bu tip kötü youtuberler aynı medya şirketine bağlı.Üstelik izleyici sayılarını arttırmak için sahte hesaplardan videoları izleniyor sonrasında zaten popüler oluyorlar.Lig tamamen saçma ve hileli.Yani bende demir ligindeyim ama ilk 10 daki birini yenebiliyorum.Sice bu saçma değilmi?Neyse ben bunların iç yüzünü öğrenince oyunda blokladım onlarda forumda bana küfür edilmesine kasten göz yumup bende dava açarım buna devam ederseniz diyince banladılar.Sonrasında tencent ve riot EUW ile konnuşarak bu videoları yolladım ve dava açacağımı söyledim.Üç ay sonra forumları kapattılar.Riot TR müdürü kovuldu.Ama çeteleşme aynen devam.Oyunu gelir elde etmek için kullanıyorlar.Bildiğiniz para.Birçok riot çalışanı veya youtuber kendilerine verilen bedava rpleri bile satıyor.Bu nedenle hediye sistemi TR de genelde kapalı.Banada teklf edildi bedava rp ve kabul etmedim.Yani amaç şu yasal olmayan rp size yollanırsa sizi banlayabilirler.Bakın okadar başlarına dert aaçtım dokunamıyorlar.Haa bazı youtuberler kamu davası açılmasını sağladım.Hatta elwind gibi e-sporcuların kovulmasını bile.Siz çocukları suçluyorsunuz aa sorun baştaki büyüklerde.Anında tüm küfür edenler ve trolleyenler banlanabilir ama bu tip bir kitle yönetilmesi kolay olduğu için böyle devam ediyorçBen kalıp savaşmayı tercih ederim.Ki öyle yapıyorum.Bu doğru olanla yanlış olanı ayırıp tavır koymakla ilgili.

Son mesajlar