Dünyanın en güzel kızları hangi memlekette ?

Dünyanın en güzel kızları hangi ülkede ?

• Türkiye

Kullanılan: 131 30.3%
  • Rusya-Ukrayna

Kullanılan: 262 60.5%
  • Bulgaristan

Kullanılan: 28 6.5%
  • İtalya

Kullanılan: 39 9.0%
  • İngiltere

Kullanılan: 30 6.9%
  • Brezilya

Kullanılan: 56 12.9%
  • Amerika

Kullanılan: 40 9.2%
  • Hollanda

Kullanılan: 41 9.5%
  • Japonya

Kullanılan: 52 12.0%
  • Fransa

Kullanılan: 25 5.8%
  • Güney Kore

Kullanılan: 6 1.4%
  • Finlandiya

Kullanılan: 2 0.5%

• Kullanılan toplam oy
    433

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sizce dünyanın en güzel kızları hangi ülkede yaşıyor. En fazla 2 seçenek seçebilirsiniz. Bence Türkiye ve Bulgaristan.. :)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Anket nerede hocam? Bide Türk kızlarına iyi demişsin pehh :D

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ankette oldu. Hodri meydan.. Hadi bakalım oylar..

bertan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şimdi bu ankete oy verceklerin yarısı o ülke vatandaşı kimseyi tanımamıştır, diğer yarısıda haritada yeri gösteremez. ama oylayın tabi maksat raytinginiz artsın dimi..

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Göçmen Türk kızları hele yokmu. :)

OkN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rusya-Ukrayna ve Bulgaristan bence bulgarlarda ruslarla evlenmiş zamanında galiba filinta gibi hehe :)

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı zamanda balıkesirli hatunlar da çok güzeldir tekirdağlılarda, bursalılarda. Yani göçmen türklerin bulunduğu yerlerdekiler.

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Niye kızlar bu konuda hiiççç yorum yapmaz. Ayol desenize en güzelleri biziz diye..

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
ankete ne hacet tabi ki ruslar...:icon_:ama bizim Türk kızlarını da es geçmek olmaz.yalnızca bir problemleri var biraz güzellerse çok şımarık oluyorlar rus kızları ise tam tersi.çünkü orada herkes güzel olduğu için ben güzelim havalarında bi rus a pek az rastlanır...:happy:

paladin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
türk kızları güzel haaa? ahahaa ahahaha. ben bunu söyleyen zihniyete ancak gülerim be abi. bunu söyleyebilmesi için bir kişinin hayatında baltık devletlerinden veya doğu bloğu ülkelerinden birinin vatandaşı olan bir kızı ya hiç görmemiş olması gerekir ya da hayatında hiç kız görmemiş olması. aslında çok uzaklarada gitmeyelim. yanımızda italya, ispanya örnekleri var. oradaki kızları gördükten sonra burdakiler onların yanında porsuk ve maymun karışımı bir şey kalıyorlar. buna rağmen bi de bizimkilerin kendini bulunmaz hint kumaşı sanması ve kaprisleri yok mu. hani güzel olsalarda bu tavırları takınsalar içim yanmayacak. ne bu kendilerini beğenmişlikleri hiç anlayamadım zaten. bi kendini bilmezlik, bi dünyada tek kız ben kaldım havaları. valla hem güzel hem kaprissiz hemde kendini everest tepesinde görmeyen hatun arıyorsanız doğru yer burası değil. dediğim yerlere gidin arkadaşlar. ha burada da güzel hatun yok mu ? çok çok az sayıda tabikide var. onlarda zaten kendilerini everest tepesinde değil, ay da falan zannediyorlar. bizleri oradan takip etmeye çalışıyorlar o "çok gelişmiş" beyinleriyle zannedersem. hadi kolay gelsin.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
türk kızları güzel haaa? ahahaa ahahaha. ben bunu söyleyen zihniyete ancak gülerim be abi. bunu söyleyebilmesi için bir kişinin hayatında baltık devletlerinden veya doğu bloğu ülkelerinden birinin vatandaşı olan bir kızı ya hiç görmemiş olması gerekir ya da hayatında hiç kız görmemiş olması. aslında çok uzaklarada gitmeyelim. yanımızda italya, ispanya örnekleri var. oradaki kızları gördükten sonra burdakiler onların yanında porsuk ve maymun karışımı bir şey kalıyorlar. buna rağmen bi de bizimkilerin kendini bulunmaz hint kumaşı sanması ve kaprisleri yok mu. hani güzel olsalarda bu tavırları takınsalar içim yanmayacak. ne bu kendilerini beğenmişlikleri hiç anlayamadım zaten. bi kendini bilmezlik, bi dünyada tek kız ben kaldım havaları. valla hem güzel hem kaprissiz hemde kendini everest tepesinde görmeyen hatun arıyorsanız doğru yer burası değil. dediğim yerlere gidin arkadaşlar. ha burada da güzel hatun yok mu ? çok çok az sayıda tabikide var. onlarda zaten kendilerini everest tepesinde değil, ay da falan zannediyorlar. bizleri oradan takip etmeye çalışıyorlar o "çok gelişmiş" beyinleriyle zannedersem. hadi kolay gelsin.

Kesinlikle. :icon_:

oguzkhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0

gerçekden bir az aşırı şekilde anlatmış olsanda haklısın..

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Rusya-Ukrayna-Brezilya

Rusya ve Ukrayna'yı sil mesajından götüreceğim seni Brezilya'ya :stuart: :p Bende çoğunluğun zıttına Rusları beğenmiyorum suratları çok şey işte,hoşuma gitmiyor kısaca :) Ama Brezilya :wacko: :wheelchair:

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ne yapacaksınız anket sonucunda kazanan ülkeye mi yerleşeceksiniz :D

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Kuzey ülkeleri neden yok listede ???

İsveç - Finlandiya - Norveç vb... :)

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kuzeyli kızlar hoşuma gidiyor danimarka,rusya,finlandiya,izlanda falan.

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
Rusya-Ukrayna tabiki.. Türkiyemi dicektim.. :D

oguzkhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet listede kuzey ülkeleri olsaydı şuan ikinci sırada onlar vardı..bence ekleyin iskandinavlarıda..

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
titacım harika cevaptı :D

yahu bende sizin şu takıntınızı anlamış değilim... Hep kendinizi düşünüyorsunuz, ben erkeğim istediğimi yaparım ayaklarına bürünüyorsunuz ve siz böyle yaptıkça biz kızlar kendimizi daha ağırdan(kendi adıma konuşayım) alıyoruz (bişey sanmıyoruz kendimizi zaten bişeyiz; İNSAN)

'Ayrıca güzellik on para etmez
bu bendeki aşk olmasa
Eğlenecek yer bulaman
Gönlümdeki köşk olmasa'
demiş ünlü şairimiz... Unutmayın ki değerlerini kaybetmiş kişiliklerin güzelliğini bir yerden sonra göremezsiniz... Önemli olan ciddi anlamda iç güzelliğidir bu Erkek için de Bayan için de böyledir... (bence)

(hepsi şıkkı istiyorum, çünkü heryerde güzel kalpli insanlar vardır, kötülerin olduğu gibi...)

oguzkhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Unutmayın ki değerlerini kaybetmiş kişiliklerin güzelliğini bir yerden sonra göremezsiniz... Önemli olan ciddi anlamda iç güzelliğidir bu Erkek için de Bayan için de böyledir... (bence)

(hepsi şıkkı istiyorum, çünkü heryerde güzel kalpli insanlar vardır, kötülerin olduğu gibi...)

doğru söylemişsinde , burda kimse iç güzelik tartışmamış.. anket dış güzellikle alakalı

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
yorumumun tamamını tekrar okursan neden iç güzellikten bahsettiğimi anlarsın oguzkan...
'yahu bende sizin şu takıntınızı anlamış değilim... ' kısmından...

OkN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türk güzeli arıyorsanız göçmen türk kızlarınıza bakmanızı tavsiye ederim :) ayrıca isveç ankette neden yok dünyanın en güzzelleri orda :D

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
miktar olarak söylemiyorum ama çıkıncada brezilya güzellerinin üstüne tanımam melez şöle :D