Dünyanın En Gelişmiş Cahil Ülkesi

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
onlara sadece acıyorum tıpkı bir hayvan gibi dünyaya gelip yaşayıp ölüyorlar ama hayvanlardan farkı cehenneme gidecekler

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
özgürlükler ülkesi amerikada herkes uçmuş anlaşılan

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
[sdntv]http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/48274/848/141937062503193_4383.mp4[/sdntv]

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bana bir kamera verin aynısını Türkiyede yapayım... :D

Al Arabi

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bence amerika denilen hayvanların yaşadığı bu ülkenin yok olması insanlık için büyük bir müjde olur. Bir ülke düşünün ki tamamı sığırlarla (sığırlara ayıp oluyor ama artık idare etsinler) dolu ve ellerinde atom bombası gibi silahlar var.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
youtube da piramitleri kaçırmışlar diye aratın ve TARİH ÖĞRETMENİN cevabını dinleyin.

hani bu tür yorumları yapıyorum ama sanmayın ki kendi vatandaşlarımı aşalıyorum, ilk önce kendi acıncak halimize bir çözüm bulalım bu durum düzeldikten sonra elin amerikalısına bunları soralım he unutmadan bildiğim kadarıyla onlarda bu tür ülkeler şurda ya da burda diye öğretilen bir ders ya da bu tür genel bilgileri öğreten bir ders yok :)
neyse olsun ya da olmasın böyle bir ders, haritaya ulaşabilirler

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Belki biz bir hayli geri kaldığımız için onları gelişmiş sanıyoruzdur.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Aynı cahillerden bizde de mevcut. Kıza, Yaşar Büyükanıt'ı soruyorlar, "Parti lideri, oy vermeyeceğim." diyor.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Bizim köylerde bile günlük gazete okunur. Bence bir dene ve sonucunu burada paylaş. Cep telefonunla çek ne olacak...
köyler kentlerden daha bilgili, daha fazla gündemi takip eden kişilerle dolu. İstanbulda yapılmış çekimlere bir göz at. Üni.li kızların gündem hakkındaki yorumunu, daha önceden çekilen kamera kayıtlarını hatta bi program vardı mühendislerle, güzel aptalların olduğu program onada bi göz at kısacası köylerimizde yaşayan insanlar kentlerdekinden daha duyarlılar olan olaylara

TurX

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Amerikayı kapalı bir kutuya benzetiyorum.. :) Türkiye'de de var dediniz..Var tabi olmaz olurmu ama amerikadaki kadar olamaz..Bir şey daha dikkatimi çekti...Hep israil iran kuds pakistan afganistan ülkeleirinin ismi geçti.Artık ne savaşta nede barışta ismimiz geçiyor.Bence dünya üzerindeki etkimizi Türkiye olarak artırmalıyız yaw..Ortalığı boş buldular Osmanlıdan sonra doldurmaya çalışıyorlar...... :S Ama unutuyorlar ki bir Türkiye var.Uyandığımızda nelere dönüşeceğimizi bilmiyor ib..neler..ki hala uyuyoruz maşşşallah...

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bizim köylerde bile günlük gazete okunur. Bence bir dene ve sonucunu burada paylaş. Cep telefonunla çek ne olacak...

Arkadaşlar ne demek istediğimi çok iyi anlamışlar ve açıklamışlar bundan önceki ve sonraki mesajları okursanız mutlu olurum.

Burada köy-kent muabbeti yapmıyoruz, konuya sebep olan haberi dünyanın herhangi bir yerinde yapabilirsiniz. 100 kişiyle röportaj yaparsınız 10 tanesi ya gerçekten saflığından yada heyecandan saçmalar bu 10 kişiyi de haber diye sürersin olur biter...

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Hz.Ali'ye "Hangi millet iyidir?" sorusu sorulunca "Her milletin iyisi iyi kötüsü kötüdür" diye cevap veriyor.

Burdan hareketle ister ABD ister Türkiye ve hatta ister İsrail olsun dünya üzerindeki hiç bir milletin aşağılanması taraftarı değilim.

Kaldı ki bazı arkadaşların da belirttiği üzre birkaç saatlik çekimlerde 100'lerce kişi ile yapılan konuşmalar neticesi, yaşadığı dünyadan bihaber 10-15 kişi çıkması kuvvetle muhtemeldir.

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben Avustralya'da farklısını görmedim. Cahil insanlar en büyük destek kaynağı bugünün emperyalist düzeni için. Emperyalist deyince kendimi solcu gibi hissettim ya. Aaa durun Türkiye'de sağcıydım ama Avustralya'da sol bir partiye oy veriyorum ne kadar ilginç ya:))))

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Her yerde olabilir bunlar ya,en basitinden bi akşam çarkıfeleği izleyin daha sesli harfle sessiz harfi ayıramayan sanatçılar var ya...

kelb

Doçent
Reaksiyon puanı
6
"özgürlükler ülkesi amerikada herkes uçmuş anlaşılan"

bence hepsi böyle değildir amerikanyalıların. ancak bir salmışlık ve uçmuşluk durumu var.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Burası Türkiye diyen arkadaşların izlemesi dileğiyle..

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
en gelişmiş olduğu da nereden çıkıyor acaba...en korkunç silahları yapabilmek gelişmişliği mi gösteriyor?? ilginç

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
arkadaş adamlar daha eyfel kulesinin kaç tane olduğunu bile bilmiyor

cami nedir diyorsun hayvan diyor ( töbe töbee)

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Toplama bir ülkede olabilecek bir sonuç her çeşit milletten insan var ve bu haldeki insanları her şeye inandırır ve yönlendirebilirsin.

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Vay geri zekalılar haritada iranı gösterecek biz nerdeyiz ki diyo
ulan adam koskoca amerika kıtasını göremiyosa biz ne yapalım:D:D:D