Haber Dünya'da En Çok Kullanılan Mobil İşletim Sistemleri, Listesi.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,146
Android:%70.79
İOS:%28.46
Samsung Tizen:%0.39
Bilinmeyen:%0.17
KaiOS:%0.13
Windows Mobile:%0.02

Veriler:GS Stat Counter

Siz ne düşünüyorsunuz?

52 lik Genç

Doçent
Reaksiyon puanı
536
Yaklaşık 25 yıllık Apple imac kullanıcısı olarak, telefonda da kesinlikle İphone ios işletim sistemi tek geçerim.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,146
Yaklaşık 13 yıllık Android kullanıcısı olarak, Android'i tek geçiyorum bende.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,098
S24 Ultra aldım, bana da tek geçtiler hocam.
Bir daha yapmam o hatayı.
Dostum, o sadece ilk seri üretimde yaşanan nadir bir sorundu, çıktığı gibi alan grup yaşadı kısacası o sorunu. Şu an düzelttiler, Apple'ın da hemen hemen her cihazının ilk seri üretiminde bir takım sorunlar yaşanıyor, mesala son çıkan 15 Pro'da overheating problemi vardı, Instagram falan çöküyordu sıcaklıktan, bunu da düzelttiler.

İade ettiğini söylemiştin, yaşadığın sorunun fotoğrafını çektin mi? Çekmediysen iade ettiğine dair gönderi kodunu vesaire (bir kısmını sansürleyerek) paylaşabilir misin?

Reaksiyon puanı
4,869
Dostum, o sadece ilk seri üretimde yaşanan nadir bir sorundu, çıktığı gibi alan grup yaşadı kısacası o sorunu. Şu an düzelttiler, Apple'ın da hemen hemen her cihazının ilk seri üretiminde bir takım sorunlar yaşanıyor, mesala son çıkan 15 Pro'da overheating problemi vardı, Instagram falan çöküyordu sıcaklıktan, bunu da düzelttiler.

İade ettiğini söylemiştin, yaşadığın sorunun fotoğrafını çektin mi? Çekmediysen iade ettiğine dair gönderi kodunu vesaire (bir kısmını sansürleyerek) paylaşabilir misin?
Efe, cihazı internetten almadım canım ben. Direkt gittim, iade etmek istiyorum diyerek.
S24 Ultra cihazımı teslim ettim. 15 Pro Max alığımda da aynısını yapmıştın. Profilime gidip bakabilirsin.
İmalı konuşmana gerek yok. 7 gün geçmeden iade edersen alıyorlar.