Dün bir mail aldım

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Bunu nasıl anlatsam bilmiyorum ama paylaşmak istedim sizlerle arkadaşlar.Ben ağustos ayında hepsiburada.com a arıza bildirim formu konusunda bir soru sormuştum.Öyleki aradan 2 ay gibi kısa(!) bir süre geçtikten sonra cevap geldi.Geldi ki ben ne sorduğumu bile unuttuğumdan tekrar yazdığımı okumak zorunda kaldım.Güle güle bir hal oldum paylaşayım istedim bir görüntü ekliyorum mailden.
screenshot1ja.png

Ha yanıt geldi mi diye soracak olursanız , GELMEDİ.. :D:D:D

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
92828533 numaralı siparişiniz üyeliğiniz üzerinden iptal edilmiştir.

Banada bu sekılde mail gelmıs hepsıburada'dan
bır urun almıstım ıade degısımı ıcın basvurmustum onayladılar gerı gonderım ıcın ancak ıslerımın yogunlugundan dolayı kargo ya verıp gonderemedım
acaba onun ıcın artık cok gec mı demek ıstedıler bu maille :D

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
92828533 numaralı siparişiniz üyeliğiniz üzerinden iptal edilmiştir.

Banada bu sekılde mail gelmıs hepsıburada'dan
bır urun almıstım ıade degısımı ıcın basvurmustum onayladılar gerı gonderım ıcın ancak ıslerımın yogunlugundan dolayı kargo ya verıp gonderemedım
acaba onun ıcın artık cok gec mı demek ıstedıler bu maille :D

Sanırım onu kastedmişler :D

hakanarin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı şekilde eskiden sorduğum ve aslında cevabınıda daha önce aldığım mesajın aynısı tekrar geldi bana. ilginç olan şeyin ne olduğunu mesajın tarihine bakarsanız anlayacaksınız. Benim bu konuda iki tahminim var.

Birincisi eğer sizde gmail kullanıyorsanız ve aynı şey başınıza geldiyse sorun gmail'in o dönem hepsi buradadan aldığı mailleri tekrar iletmesidir.

İkinci tahminim ise benzer bir durumun gmail'in mail sunucularından kaynaklanması.

Ama dediğim gibi olayın ilginç tarafı mailin tarihine bakınca aslında zamanında gönderilmiş gibi ama mail şimdi gelmiş. Bazen SMS'lerde yaşadığımız bir sorun gibide duruyor doğrusu. :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hepsiburadaya acıyorum ya..:D

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
haha işe bak hızlı servis (!) :D:D:D