Duke Gitti, Sam Geldi

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Karizmatik esas oğlanlara sahip FPS serilerinden Duke Nukem'e veda ederken, Serious Sam ile sevineceğiz.

Son dönemde FPS oyunlarının her geçen gün daha da ayrıntılı hale geldiğini görmek, birkaç yıl önce tek yapması gereken önüne çıkanı vurmaktan ibaret olan bazı oyuncuların hoşuna gitmeyebilir. Nihayet onları da sevindirecek tanıdık bir yüz, yeni oyunuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor: Serious Sam!
En son 2. oyunu 2005 yılında çıkan Serious Sam'de tek yapmamız gereken, Çin ordusu gibi üstümüze akın eden bölük bölük düşmanın icabına bakmaktı. Birbirinden ilginç ve eğlenceli silahlar da Sam'in cephanesinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyordu.
Serious Sam 3 Geliyor!
Yapımcı Croteam'in CEO'su Roman Ribaric, yeni Serious Sam'in hazırlanmakta olduğunu ve yeni nesil Serious Engine 3'ü kullanacağını resmi olarak doğruladı. Şimdilik başka detay verilmese de, eski usul FPS'lerden birine kavuşacak olmanın heyecanı bile yeterli.
serious_sam_21242496001.jpg
:: Serious Sam serisini oynadınız mı?

Bilgi İçin : Croteam
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya ben bu oyunu çok oynardım gene buluyum gene oynarım.3 ü çıksında bide onu oynayalım.

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
İkisinide Oynamıyorum Fark Yapmaz Yani :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
vay be zamanında az mı multi oynadık bunu :D o boğalar varya ömrümü yedi :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Çok oynadıgım ama ısınamadıgım oyunlardan sürekli sağdan soldan bişeyler geliyor ve cok hızlı bir oyundu olsada olur olmasada :)

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
evet 1 i oynamıştım 2 yi beğeenmedim bakalım 3 nası olucak ;)

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
5o kere bitirdim en az 1 ve 2 yi . ama daha sonra bi tane daha çıkmıştı daha bi makineleşmişti yaratıklar çok kötüydü.. canlı kanlı olsun serious olsun :)

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Biz bunu internet kafe de 5-6 kişi beraber lan (network) dan bitirmiştik, nefis olmuştu :D Akşam olunca hadi serious sam oynamaya diyorduk, ne günlerdi ya :D

Reaksiyon puanı
188
multiplayer cooperative modunda oynanabilen çok keyif verici bir oyun serisi.
oynamayanlar hayatının hatasını yapmış olur...
ayrıca yeni bir versiyonunun gelecek olması insanı biraz da olsun heyecanlandırıyor...
merakla bekliyoruz...

mahsunbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aaa oynanmaz mı. Abi biraz komik gelecek ama bu oyun bei korkutmuştu. gecenin 03.00 ü bölüm bitti diye uzun bir koridordan hızla gidiyorum. gözlerden uyku akıyor. önüme ağzı kanlı kafalardan bir ışınlandı seste çok açık olunca zıplattı beni:)))

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Aksiyon seviyesinin çok yüksek olduğu bir oyundu bu. The First Encounter ve Second Encounter'da epey ilerlemiştim ama bitirememiştim.