Dual Boot Windows 10 ve android sorunu

Bu konuyu okuyanlar

onurranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba arkadaşlar. Pipo W2 Pro model Windows 10 ve android 5.1 yüklü tablete sahibim. Çin’den satın aldım. Çok önemli bir sorunum var. Tabletin Windows 10 kısmında sorun yok ancak android kısmı tam bir fiyasko. Tablet kullanım esnasında sürekli kilitleniyor hiçbir işlem yapılamıyor ve bir süre bekleyip yeniden başlatılıyor. Ayrıca android de kapat yeniden başlat gibi eylemler hiçbir işe yaramıyor. Ekranda sadece kapanıyor veya reboot yazısı öylece dakikalarca bekliyor. Ardından yine yeniden başlatılıyor. Bir kere sıfırlama yapabildim. Onun harici dediğim gibi sıfırlama bölümünde sıfırla ve yeniden başlat yazısı varya işte orada bile dakikalarca bekliyor hiçbir işlem yapmıyor. Yine Google Play’de storeden bir uygulama yüklemek istersem saatlerce bekliyor. Hiçbir işlem yapmıyor. Belli bir süre geçince canı isterse uygulamayı yüklüyor. Üreticinin sitesinde firmware güncellemesi var. Ancak onu yüklemek için de klavye mouse gerekiyor. Bizde de sadece laptop var. Başka bir şey yok. Sizce ne yapmalıyım? Çok zor durumdayım. Lütfen bana yardımcı olun. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Firmware güncellemek iyi olabilir klavye mouse internet kafede 2dk kullanabilirsiniz çaktırmadan veya söylerek size kalmış bişey sonuçda başka çözüm yok şuan

Son mesajlar