DTP'lilerin İzmirliler'i ezdiği o an kamerada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
DTP'nin İzmir mitinginde yaşanan dehşet, cep telefonuna saniye saniye yansıdı...

202780.jpg

http://www.ensonhaber.com/admin/arama/izmir-102.htmlhttp://www.ensonhaber.com/admin/arama/izmir-102.htmlhttp://www.ensonhaber.com/admin/arama/izmir-102.htmlİzmir'de dün meydana gelen gerginlik vatandaşlar tarafından cep telefonları ile kaydedildi. İnternet paylaşım sitelerinde paylaşılan görüntülerde http://www.ensonhaber.com/admin/arama/dtp-139.htmlhttp://www.ensonhaber.com/admin/arama/dtp-139.htmlhttp://www.ensonhaber.com/admin/arama/dtp-139.htmlDTP konvoyunun geçişi sırasında yaşananlar tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriliyor.

KONVOYDAKİ OTOMOBİLLER VATANDAŞLARIN ÜZERİNE SÜRÜLÜYOR
Olayların meydana geldiği Hatay semti İnönü Caddesi'nde bir vatandaşın evinin balkonundan cep telefonu ile çektiği görnütülere yaşananlar yansıyor. Yaya geçidinde bekleyen bir grup vatandaş, http://www.ensonhaber.com/admin/arama/dtp-139.htmlhttp://www.ensonhaber.com/admin/arama/dtp-139.htmlhttp://www.ensonhaber.com/admin/arama/dtp-139.htmlDTP konvoyundakilere tepki gösteriyor. Kırmızı ışığı ihlal ederek geçen konvoya bazı vatandaşlar ellerindekileri fırlatıyor. Konvoydaki bazı otomobiller vatandaşların üzerine sürülüyor.
OTOMOBİL İLE PARK HALİNDEKİ ARACIN ARASINDA KALDILAR
Sonra olarak gri renkli bir otomobil, yaya geçidinde bekleyen vatandaşların üzerine geliyor. Bazı vatandaşlar park halindeki otomobil ile kendilerini sıkıştıran aracın arasında kalıyor. Tam bir kargaşa anınnın yaşandığı videolar internette de tıklanıyor. Paylaşım sitelerindeki görüntülerde dün yaşanan olayların boyutu da gözler önüne seriliyor.

http://www.ensonhaber.com/gundem/241249/dtplilerin-izmirlileri-ezdigi-o-an-kamerada-.html

[SDNTV]http://flv.videonuz.com/flvideo/dtp-lilerin-izmirliler-i-ezdigi-an.flv[/SDNTV]

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bunların kafalarını tek tek koparık top oynacaksın.......

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ele başları belli zaten. Gördün mü indireceksin. Yoksa bu hainlerin sonu gelmez.

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
terörrist bir parti ne olacak,saten cumhuriyeti benimsemiyorum ,ama durumada üzülüyorum ,nasrettin hocanin kendi oturdugu dali kesmeye benziyor,bunun icinmi bütün cumhuriyet yaygaralari ,afedersiniz!! bukadar sacma sapan bir yönetim sistemi olmaz.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Söylecek birşey bulamıyorum orada olmak isterdeim sadece..

talatcaner

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar,,bunların içinde o kadar cahilleri var ki Nuh der peygamber demez,beyinleri yıkanmış,insanlıktan çıkmışlar,bir de bunlar gurup halinde yaşadığı için evinde, mahallesinde,sığ dünyalarında sadece kendileri var sanırlar.Asıl aramıza nifak sokan işte bu zihniyettir,bu zihniyeti tek başına yanlız bir yerde yakala höt de al sana g** der.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
hani bunlar demokratya hanı bunlar insancılya hanı bunlar özgurlukçuya yok yok türkiyedeki en büyük faşist bunlar...insanlıktan nasibini almamıslar..

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Hainler çapulcular Allah cezanızı verecek...

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hep diyorum bunların bulunduğu hangi coğrafyada huzur varki burada olsun, heryeri karıştırmaktan başka bildikleri yok, hani derler ya toplumun çibanı öyle birşey.

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bundan iki yıl öncesine kadar çok liberal görüşlüydüm.Annemle tartışırdım, kürtçe insanların anadili, kürtçe eğitim olmalı falan filan..
Bugünkü durumuma bakıyorum, şuan kürt kelimesine tahammülüm yok, faşizan bir ruh halindeyim.Yani biliyorum PKK VE DTP kürtlerin tümünü temsil etmiyor ama kürtlerde bu oluşumlara karşı tavır almayınca, genelleme yapmaktan kendimi alamıyorum.Emine ayna çıkar konuşur, sinirlerim tavan yapar, sınırda teröristler kahramanca karşılanır, ellerini kollarını sallayarak, şov yaparak dolaşırlar, sinirlerim yine tavan yapar.

Sakin düşüneyim diyorum, devamlı tahrik var.Hükümette bunlara hiç ses çıkarmıyor.TSK son dönemdeki olaylardan sonra iyice içine kapandı.Türkiyenin değişimine ayak uyduramıyorum, kürtlerin son dönemdeki yaptıklarını kaldıramıyorum.

O arabayı insanların üzerine süren adamı elime verseler gerisini siz düşünün.

Sonra bir terör örgütünün siyasi kanadı olan parti çıkıyor, barıştan kardeşlikten söz ediyor.Daha elindeki silahları bırakmayan insanlar, vatani duyguları hassas olan insanları faşistlikle suçluyor, sonra yine sinirden kuduruyor, sineye çekiyorum.

Sabır taşım çatladı çatlayacak.

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
açılım açılım deyip teröristlere ülkeyi açarak milletin boğazına kadar getirdiler...

ben olsam ben de taşlardım bunları..vatansız ş.sizler..bunlar vatan haini bile olamaz..

ş.siz çıkmış mitingde imralı canisinin hücresi 12 m2'den 6 m2'ye düşürülmüş de efenim..vah vah
böyleleri için yaşasın cehennem..bu dünyadaki hiçbir ceza yaptıkalrının bedeli olamaz..direkt öteki tarafa zorunlu iltica ettirilmeleri en isabetli harekettir..tabii ki devlet,hukuk eliyle...

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
dtp taraftarı kürt kökenli insanları terörist olarak kabul etmeme sebebiyet veren hadiselerden biri

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Olaya şu tarafından bakmak istiyorum. Gündeydoğu ve Doğudaki tüm halkı yargılayacak veya Kürt kavramı içine sokulacak herkes bu [saçma-vahşi-terbiyesiz-insanlık dışı] olaydan sorumlu tutulmamalı.

Araya giren provakatörler çözülmeye çalışan problemi tetiklemeye çalışıyor. Onun için bilinçli bir ilerleme ve çözme tavrına sahip olmamız ve aradaki üç beş çapulcuya da fırsat vermememiz ve doğru bilgiye sahip olmamız gerekiyor.

umarım oradaki genç arkadaş yara almamıştır. Çok geçmiş olsun. Acıyorum şu görüntülere..

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
hazmetmeyi bileceksiniz adamlar miting yapacaklar, siz kalkmışsınız adamların canını okuyorsunuz, nasıl arabayı üzerine sürmezsin, bırakın kim nasil biliyorsa mitingini öyle yapsınlar nasıl kurtuluş savaşlarında, nasıl doğuyu, karadenizi, çanakkaleyi vermiyerek savaşı sonlandırıp ingiliz, italyan, ruslar ile barış sağlanıyor demokrasi açılımı gerçekleşiyorsa bu ATATÜRK sayesinde oluyor, kürtler ile de barışı sağlamanız ve buna alışmanız lazım, koskoca türkiye bölünürmü

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
dtp'nin kürlükle alakası yok..sadece kürtlüğü ve kürtleri kullanan sömüren ya da sömürmeye çalışan ve de amerika ve israil'in piyonu olacak bir devletin temellerini kurmaya çalışanların maşası sadece

okaliptus01

Doçent
Reaksiyon puanı
9
İzmirliler İzmirde Pkk bayraklı araçları taşlayınca faşist oluyor

Kürt Çocuklar Diyarbakırda Polisi Taşlayınca başka bişey oluyor

Böyle saçmalık olmaz

İzmirliler gereken cevabı vermiş helal olsun

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
hazmetmeyi bileceksiniz adamlar miting yapacaklar, siz kalkmışsınız adamların canını okuyorsunuz, nasıl arabayı üzerine sürmezsin, bırakın kim nasil biliyorsa mitingini öyle yapsınlar nasıl kurtuluş savaşlarında, nasıl doğuyu, karadenizi, çanakkaleyi vermiyerek savaşı sonlandırıp ingiliz, italyan, ruslar ile barış sağlanıyor demokrasi açılımı gerçekleşiyorsa bu ATATÜRK sayesinde oluyor, kürtler ile de barışı sağlamanız ve buna alışmanız lazım, koskoca türkiye bölünürmü

yahu senin yaşını falan gerçekten merak ediyorum. arabayı üstüme sürünce demokratik hak. taşı atınca faşist. ekşi sözlükte .... diye başlık var kullanmak istiyorum.

umarsızca

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ne yani çiçeklerlemi karşılasaydık bunları? Bunlara birileri haddini bildirmeli yoksa yakın zamanda sokaklar cehenneme dönecek bunlar yüzünden.

aakgun78

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yorumlarını okudum. Götüntüleri izledim. Yorumalarınızda çok haksızsınız. Üzerine araba sürülüyor dediğiniz adamların caddenin neresinde durduğunun farkında mısnız? Orayı iyi bilirim. Gündüz gözüyle o caddein içinde bu kadar duramazsınız. Yoğun bir trafiği vardır. Birilerini eleştirirken tahriklere kapılmamak gerekir. Ve malesef izmirliler demokratik hakları olan protestoyu dtpyi ve forumda yazılanlara bakılırsa Türkiye'yi proveke etmiştir. İzmirli arkadaşlar neden o milletin caddenin orasına kadar gelemeyeceğini yazmıyor ve eleştirmiyorlar. Her görünen öyle değildir.

savruk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o arabadakini indiremediler ki. ah bir indirebilseydiler.

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
orada bende varım güüzel taşladık...poli tutmasaydı keşkede ağızlarını burunlarını kırsaydık...
utanmadan sözde .......bayraklarınıu açıyorlar..çoçuklara terörist kıyafleri giydirmişkler.... şerefsizler.....bunları alayı...........

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Doğru yapmıştır, haklıdır.. Buna hukukta meşru müdafa denir ki; ellerinde taşlarla çoluk çocuk demeden konvoyu taşlayan o kendini bilmezlerin yaptıkları karşısında az bile yapılmıştır..

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
onlar bunları yappıyolar sonra ne kışkırtıyolar cezası verilmeli videodaki teyzede ii tebki göstermiş :D

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
yahu senin yaşını falan gerçekten merak ediyorum. arabayı üstüme sürünce demokratik hak. taşı atınca faşist. ekşi sözlükte .... diye başlık var kullanmak istiyorum.

umarsızca
yaşımı merak ediyorsan 1983`liyim artık gerisini sen hesapla, ben burda arabayı üzerine süren haklıdır demiyorum ama iki tarafta çok yanlış, adamlara taş atılıyor, içerde ufak bebeler var, çocuklar taş atılıyor bide üstüne üstelik gebersin diyorsunuz, böyle yaparak onların yaptıklarının aynısı yapmış oluyorsunuz, bırakın adamlar nasil biliyorsa öyle yapsınlar korkmayın koskoca türkiye bölünmez, kürdü, lazı, çerkezi, alevisi, sunnisi, caferisi dha sayamadığım tüm bu ülke, bu bayrak altında hep birlikte yaşıyoruz.

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
kim eziyor kim eziliyor anlayamadım

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
yaşımı merak ediyorsan 1983`liyim artık gerisini sen hesapla, ben burda arabayı üzerine süren haklıdır demiyorum ama iki tarafta çok yanlış, adamlara taş atılıyor, içerde ufak bebeler var, çocuklar taş atılıyor bide üstüne üstelik gebersin diyorsunuz, böyle yaparak onların yaptıklarının aynısı yapmış oluyorsunuz, bırakın adamlar nasil biliyorsa öyle yapsınlar korkmayın koskoca türkiye bölünmez, kürdü, lazı, çerkezi, alevisi, sunnisi, caferisi dha sayamadığım tüm bu ülke, bu bayrak altında hep birlikte yaşıyoruz.

bizim derdimiz de yaşamaya devam edebilmek adına. hep diyorum. tarih bir tarafı yazacak. ama bakalım hangi taraf o.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
kim eziyor kim eziliyor anlayamadım
ben kim eziliyor diye bir kelime kullanmadım, diyorum ki bu olanların doğru olmadığını söylüyorum, bırakın adamlar istediği gibi mitingini yapsınlar, hem mitinge izin veren chpli belediye, belediye istemese o miting orda gerçekleştirilmezdi engel olunurdu.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
cahil cahil konuşmayalım. miting izinleri belediyeden değil, valilikten alınır. Valiyi de atayan merkezi yönetimdir.

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar,,bunların içinde o kadar cahilleri var ki Nuh der peygamber demez,beyinleri yıkanmış,insanlıktan çıkmışlar,bir de bunlar gurup halinde yaşadığı için evinde, mahallesinde,sığ dünyalarında sadece kendileri var sanırlar.Asıl aramıza nifak sokan işte bu zihniyettir,bu zihniyeti tek başına yanlız bir yerde yakala höt de al sana g** der.

+5000 :thumbup1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...