Soru Dropshipping için tecrübeli birinden bilgi yardımına ihtiyacım var.

Bu konuyu okuyanlar

merabalarbengeldim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dropshipping için yapılcak herşeyi kısa bir sürede halletmeye çalıştım. Parasını hazırladım ürün bakmayı öğrenip hatta daha başlamadan bile 2 3 tane güzel kar getiren ürün bile buldum. Ebay de yapıcağım için payoneer adlı para transfer sitesinede doğrulatmamı yaptırdım. Bi kaç tane bilgiye ihtiyacım var şimdilik en önemlisini yazıcağım diğerlerini discord gelebilirseniz orda sormayı planlıyorum. Vergi olayı ile ilgili bilgiye ihtiyacım var, discorddan sesli iletişim kurabilirsek çok mutlu olurum. Bu işi çok önemsiyorum o yüzden de gerçekten bu işin her şeyini bilen tecrübeli birini arıyorum. Aslında eğitim alıcaktım ama o parayı ürün parası olarak kullanmakta karar kıldım ve yaklaşık bir ay veya daha fazla süremi vererek başlamadan önce neleri yapmam ve dikkat etmem konusunda bilgi topladım şimdi de az önce de söylediğim gibi en önemlisi vergi olmak üzere bi kaç konudan daha, tecrübeli bilgili ve bu işi hali hazırda yapıyor olan veya yapmış olan kişilerden yardım almak istiyorum. Şİmdiden teşekkürler.

merabalarbengeldim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar hocam vergi ile alakalı değil ama dropshipping için kendinizin araştırma yapması, deneme yanılma yöntemiyle bilgilenmeniz tecrübe edinmeniz daha iyi olacak, bazı kişiler eğitim adı altında sizin bildiklerinizi size tekrar öğretmeye çalışıp üzerinizden para kazanıyorlar, Çoğu eğitimcide bir süre sonra başarısız olma durumunda bıraktığınızı biliyor ve sizin hesaplarınızı kullanmayı teklif ediyor.

Arkadaşım 15 bin tl eğitim ücreti ödedi sonuç koskoca hüsran, eğitim veren bmw biniyor eğitim alan eski düzeninde devam ediyor.
tabii ki de haklısınız. Bende eğitimin saçma olduğunu belirtmiştim zaten başlık yazısında ama vergi işiyle alakalı bilmeden girmek istemiyorum nedeni de şu; ne zaman vergi almaya başlıyacak, ya da bir miktar kazandıktan sonra mı istiycek gibi sorular var aklımda ve kar gelirim hesaplamak içinde eğer bi vergi varsa ne kadar aldığını bilmem lazım umarım anlatabilmişimdir yine de teşekkürler. Arkadaşınız eğer bir süre yaptıysa ulaşabilirsem çok güzel olur.:)