Driver'ını Bulamadığınız Aygıt Kalmasın (Resimli Anlatım)

Bu konuyu okuyanlar

NCone

Öğrenci
Driver Genius Proffessional Edition 2006

İlk Önce Bilgisayar İsmimizin Bulunduğu Kutucuğa "TİCK" atıyoruz.
yenicv7.jpg

Update Dedikten Sonra Hangi Program tam yüklenmemiş İse İsmimizin Altında çıkacakatır.
ads305z1sc0.jpg

Aygıtını Ararken 1 kaç Dakika Bekliyeceksiniz.
ads305z2td2.jpg

Resimde Görüldüğü Gibi bende Realtek aygıtı Tam Yüklenmemiş.Tam Yüklemek İçin Sağ Altta Bulunan DOWNLOAD DRİVER Butonuna tıklıyoruz.
ads305z4yz1.jpg

Sonra ; DOWNLOAD BY IE Tıklayıp İstediğiniz Linklerden Birine Tıklayarak Dosyanızı Download Edebilirsiniz.
ads305z3yi4.jpg

NOT:SADECE İNTERNET KULLANCIILARI İÇİN GEÇERLİDİR

Ahmethz

Rektör
Emektar
güzel program ama lisanssız versiyonu sizin bulduğunuz driverleri indirmenize izin vermiyor...
:R

itsfresh

Asistan
Bu konuyla ilgili sanırım, bendeki bilgisayarda sağ alt ''köşede gri ve yeşil oklu'' buna fare ile üserine gelindiğinde ''donanımı güvenle kaldır'' balonu çıkıyor. bunu format atarken kurulup kurulmayacağını karar verebiliriz. Fakat bunu tekrar format atmadan bilgisayardan nasıl kaldırabiliriz? Bilenleriniz varsa cevaplarınızı bekliyorum...

gokhans19

Profesör
Ben kullanmıştım driverleri yedekledim bu programla format attıktan sonra o driver yedeklemesini kurdum ama bütün donanım driverlerinde sorun çıktı ya hiç yüklenmemişler yada yarım yüklenmişlerdi o yüzden programı kaldırdım.Şimdi ise ihtiyacım yok vistayı kurduğumda kamerayla yazıcıyı tanıtmak kalıyor sadece o kadar...

DrApoD35

Öğrenci
Slm,
Bu yazılım sadece PC de bulunan sürücüleri güncelliyor değilmi?Yüklenmemiş sürücüleri bulamıyor olsa gerek?

odaben

Öğrenci
indirdim 5 tane indirilmemiş programı gösterdi yalnız yükletemiyoruz sitesine yönlendiriyor ve sizdeki gibi ekran da çıkmamakta ekran ayarlarımda sorun var biliyordum onu bulduda ilaçı olamadı :)

manashan

Öğrenci
teşekkkürler.süper bi programmış.

ben en çok ekran kartı driver ın da problemlem yaşıyorum. inş. halledebilirim.

say55

Asistan
monokotilodon dedi ki:
Jojoba dedi ki:
güzel program ama lisanssız versiyonu sizin bulduğunuz driverleri indirmenize izin vermiyor...
:R

kesinlikle katılıyorum lisans olmadan beş para etmeyecek ve muadillerine internette bolca ulaşabileceğiniz bir yazılım
mustafa53 dedi ki:
acaba vistada ise yarıyomu veya vista için böyle programlar varmı
Eğer nette araştırma yaparsanız bolca lisans bulabilirsiniz
Vistada açlışıyor güncel driverleri indiryor.

Galileo

Öğrenci
everest kullanıyorum memnunum lisansı olmayınca pek işe yaramıyor arkadaşların dedigi gibi ama paylaşım için sagol arkadaşım

fastuner

Asistan
bende kullanmaya başladım artık ama driverları güncelliemio :S? 6-7 tane program buldu ama yüklemio vistadanmı kaynaklanıo acaba?

SDN Son Haberler