Driver yükleme sonrası mouse gecikme sorunu

Bil_Berk

Asistan
Arkadaşlar merhaba bugün driver booster adlı uygulama ile birkaç sistem güncellemesi yaptım fakat bu güncellemeler sonrasında nedense farem gecikmeye başladı. Driver güncellemeden önce gayet sorunsuz ve gecikmesiz çalışıyordu yardımcı olursanız sevinirim

Bil_Berk

Asistan
Driver booster kullanmayın.
Format at ve driverleri Elinle indir.
cevap için teşekkürler sanırım sorunu buldum ama tam emin ddeğilim sanki bi öncekine göre daha iyi şu an mousem yaptığım şey driver booster ile güncellenen USB giriş yapılandırmasından intel host yazanları kaldırdım ve şu an daha iyi gibi :)

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    420.7 KB · Görüntüleme: 20

Bil_Berk

Asistan
Orası driverlerin yüklü olduğu yer yine Driver Booster yapmış yapacağını.
Ya kurtulduğumu sanıyordum şimdi pc açılırken ubsleri tanıyir ama çıkarıp takınca geri gidiyor yani ubs girisleri kapanıyor. Ve sildiğim tüm driverlar ger yüklenmiş. Ve pc den internete de giremiyorum :(

ThorJ

Profesör
Arkadaşlar merhaba bugün driver booster adlı uygulama ile birkaç sistem güncellemesi yaptım fakat bu güncellemeler sonrasında nedense farem gecikmeye başladı. Driver güncellemeden önce gayet sorunsuz ve gecikmesiz çalışıyordu yardımcı olursanız sevinirim
Bu tarz programlar driverdan çok sizi sponsor uygulamarını indirmeye sürükler. Onun yerine el ile yüklemenizi tavsiye ederim.