Driver İstekleriniz - Driver Arayanlar Buraya

Burada bulamadığınız driverleri bulabiliyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    126

yasince_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba arkadaslar benim sony vaio 64 bit laptıbum var recovery yaptım service pack 1 paketlerini güncellemedi sonra baska win7 ile format attım yanlız driverlarında bazılarını buldum kendi sitesinde çoğunu vermiş yükledim ama sanırım onlar güncel değil driver bulucu programlar yükledim çoğu driverımın güncel olmadığını gördüm.. en güncellerini yollarsanız sevinirim.. sony vaio win7 64bit modeli ise vpceb4l1e bq modeli anakart sanırım bu arkasındada pcg-71313m yazıo... en önemli sorunumda özür dilerim ççok konustum ama. seste son ses çok az çıkıyor. driver güncellersen sorun kalmaz diolar.... dolby teknolojisi var çünkü.. şimdiden tessekkür ederim özellikler sesle ilgili konuyu çözebilirseniz çok sevinirim..

waneli5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Talha bey... Bilgisayarım TOSHİBA Satellite A665-A5181. Ekran kartım NVIDIA Geforce 310M Bilgisayarı ilk aldığımda Ekran kartı driverında optimus tecnology yazılımı vardı. Güncelleme yaptım ve silindi. Geri getirememdim ne yaptıysam. Çok işime yarıyordu.. :( Bulabilirmisiniz acaba?

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
waneli5353 biosa gir save and exit in olduğu yerde restore defaults olacak ona tıkla evet de kaydet çık düzelir ardından güncel driveri kur ben o şekilde kurtarmıştım benim pc asus k52jc

waneli5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim denedim ama olmadı malesef. Teşekkür ederim ilgilendiğin için... aylardır ugrastırdı beni bu nalet PC

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
o zaman bilgilerini yedekleyip format atacaksın o da işe yaramadıysa servisle görüş

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
iyi akşamlar,
everest sc014 marka 6 ledli mikrofonlu usb kameram var ve cd sini kaybettim. birçok siteden sürücüsünü indirdim (zaten genellikle hepsi farklı isimlerde aynı dosyalar) ama olumlu bi sonuç alamadım. aygıt yöneticisinde sürücüsü yüklenmemiş olarak gözüküyor. bu sorunuma çözüm bulabilirseniz sevinirim.

Reaksiyon puanı
2,146
iyi akşamlar,
everest sc014 marka 6 ledli mikrofonlu usb kameram var ve cd sini kaybettim. birçok siteden sürücüsünü indirdim (zaten genellikle hepsi farklı isimlerde aynı dosyalar) ama olumlu bi sonuç alamadım. aygıt yöneticisinde sürücüsü yüklenmemiş olarak gözüküyor. bu sorunuma çözüm bulabilirseniz sevinirim.

Sistemine göre aşağıdakilerden birini indir, driverpacks.net sitesinin toplu webcam driverlarıdır, bi denemeni öneririm.

Windows Vista/7 (x64) DriverPacks
http://driverpacks.net/driverpacks/windows/7/x64/webcam/11.03

Windows Vista/7 (x86) DriverPacks
http://driverpacks.net/driverpacks/windows/7/x86/webcam/11.03

Windows 2000/XP/2003 (x86) DriverPacks
http://driverpacks.net/driverpacks/windows/xp/x86/webcam/11.07

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
buyur hocam " USB\VID_0AC8&PID_307B&REV_0100 "

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
saol hocam sürücüsü başarıyla yüklendi. amcap yazılımı sayesinde görüntüde alıyorum. sorunum çözülmüştür. yardımlarınız için teşekkürler. klavyene sağlık :)

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
:s SABAHTAN BERİ ARIYORUM BİR TÜRLÜ İNDİREMEDİM SESSİZLİKTEN KURTARIN BEMNİ :)) ilk msj ım değiil şifremi unuttum eski :DD neyse şimdiden saolun :)

Driver İçin Gereken Driverler:
İşletim Sistemi : .................... win XP
Donanım Türü : .................... ses
Markası : .................... realtek
Modeli : ................... rtm870t-580
Diğer Bilgiler : .................... ses kartım onboarddur

eskihesaptan yazmıştım nerden nasıl bulduğumu unuttum :D yardım edermisiniz :D

Reaksiyon puanı
2,146
eskihesaptan yazmıştım nerden nasıl bulduğumu unuttum :D yardım edermisiniz :D

bi önceki sayfada söylediğim yöntemi deneyin :)

aygıt yöneticisinden, webcami sağ tıkla özellikler >> ayrıntılar >> özellik kısmında donanım kimliklerini seç >> çıkan değerleri sağ tıklayıp buraya kopyala öyle arayalım driveri

webcam için söylemişim kendine uyarla, aratacağın site ise burası
http://www.devid.info/

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şef :kadıköy rap ustam nasılsın. bişey soracaktım ben.benim ekran kartım yandı ve bilgisayar açılmıyor . biraz araştırdım anakart vga mıdır artık neyse direk anakarttan görüntü alınabiliyormuş.neyse biraz daha araştırdım ve driverınıda bulup yükledim makinaya, fakat bağlıyorum ekrana görüntü gelmiyor.aynı ekran kartı girişine benzer anakartta benzer giriş var takıyorum çalışmıyor ve görüntüde gelmiyor.ama hemen yanında benzer giriş var onada uclar girmiyor ve olmuyor.pederden fırca yemeden yetişin lütfen ne yapmalıyım bi yardımcı olun.resminide çektim bi bakın nasıl çalıştırmam lazım bu vga yı
201p4.jpg

Reaksiyon puanı
2,146
ekran kartı yoksa görüntü alamazsın, bütün anakartlarda yoktur o dahili ekran kartı, yeni ekran kartı alman gerekecek sanırım :)

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam peki bu vga neyin nesi. ekran kartı hariç burdaki diğer bilgisayar çalışıyor.hemde eski bi kasa sanki, ama benim bilgisayarda çalışmıyor.ve vga da olduğu halde. lütfen bi yardımcı olasın bana şef.

Reaksiyon puanı
2,146
aynından bende de var, açıkçası o vga'nın ne işe yaradığını bilmiyorum, ekran kartı hala takılıysa onu bi çıkarıp öyle anakart üzerindeki vga'dan görüntü almaya çalış bakalım

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çıkardım denedim olmuyor.
haa birde bios dan bu ayarı başlatmak lazımmış. bilgin varmı şef bu konuda.usta bi yardımcı ol.. ah peder başıma ne işler açtın biliyonmu.

Reaksiyon puanı
2,146
şef ben pek donanım adamı değilim :) çağıralım [MENTION=43929]rtsbora[/MENTION]'yı o söylesin, anakartın üzerinde mavi bi çıkış var ekran kartındakinin aynısı olan doğru ama bu başka bi işe yarıyor görüntü birimi değil benim bildiğim bu

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aman usta çağır gözünü sevem kimse bu arkadaş.. anakart destekliyor şef .driver ini indirdim..acaba diyom ki şu resimde gördüğün yerde diğer ona benzer girişemi takılavak acaba..başka bi kablo gibi bişiy lazım sanki.neyse şu şef bi gelsinde

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
vs-118 kamera driveri bulamiyom kimsede yokmu

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vs-118 kamera driveri bulamiyom kimsede yokmu
ben buldum ama işletim sistemini ve kaç bit olduğunu söylemen gerekiyor sisteminin.

--- Mesaj Güncellendi ---

xp windows 7 hangisi

vs-118 http://www.visionic.com.tr/download.asp# adres burası ama indirirken hatalar veriyor.anlamadım bide siz deneyim

kameranın donanım kimliğiyle bulmayı denedin mi?
usta ne yaptın benim vga yı . neyapacam ben şimdi yardım edin bana

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Merhaba benim şöyle bir sorunum var driver buluyorum kuruyorum kullanıyorum ama belli bir süre sorun çıkmaya başlıyor.Sorunum da şu Bluetooth çevre aygıtı arama yapamıyor hata veriyor umarım kalıcı bir yardımınız olur.
İşletim Sistemi : Win 7 64 bit
Donanım Türü : Bluetooth
Markası : Samsung
Modeli : R580/JS03TR
Cevabınızı bekliyorum.

Reaksiyon puanı
2,146
Merhaba benim şöyle bir sorunum var driver buluyorum kuruyorum kullanıyorum ama belli bir süre sorun çıkmaya başlıyor.Sorunum da şu Bluetooth çevre aygıtı arama yapamıyor hata veriyor umarım kalıcı bir yardımınız olur.
İşletim Sistemi : Win 7 64 bit
Donanım Türü : Bluetooth
Markası : Samsung
Modeli : R580/JS03TR
Cevabınızı bekliyorum.

Eski driveri kaldır, aygıt yöneticisinden, bluetooth'u sağ tıkla özellikler >> ayrıntılar >> özellik kısmında donanım kimliklerini seç >> çıkan değerleri sağ tıklayıp kopyala bu sitede arattır sonuç çıkarsa o driveri dene

http://devid.info/