Driver İstekleriniz - Driver Arayanlar Buraya

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Burada bulamadığınız driverleri bulabiliyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    126

phantastic

Üyecik
Merhabalar ben cok aradıgım Creative Product:
ses kartı drıverını arıyorum hatta creative nin sitesinde bulamazsanız
model nosunu yazın diye bi secenek var hic üşenmedim kasayı ses kartını söktum ve hatta kartın üzerindeki seri nosunu bileaaldım ama creative ses kartı model nosunu bile tanımadı sorun ise su:
işletim sistemi :windows xp sp3
donanım turu : creative seskartı PCI
modeli ise : Sound Blaster Live! 5.1
Pc'imde normal windows ta ses sorunu yok herşey yolunda tamam ama oyunları çalıstırdıgımda ise ya ses yok ya gidip geliyor yada cızırtı oluyor Directx ten şuphelendim haziran 2008 son versiyonunu yükledim olmadı
Ekran kartı driver dandır dedim ekran kartım x1950 AGP 8x catalyst 8.6 yı indirdim güzelce kurdum ıı ıh yine olmadı
ses kartı kaldı bide onu deneyelim dedim creativenin sitesinden normal yolla indirdiğim driver' calıstırdım ama bu donanım sisteminizde yok gibi bişi dedi yine orda bulamazsanız model nosunu yazın gibi bişi var model no su ise : sb0220 diyeyazıyor kartın üstünde bu seferde drıver yok dedi
biliyorum cok uzattım ama biturlu bu sorunu çözemedim 5 kere format attm yok yok yok
Lütfen yardımcı olabilirmisiniz...!

emresa

Üyecik
Merhaba Talha Bey,

Bana acilen Cyber Webcam driverı gerekiyor? Kendi cd sindeki driverını kurmama rağmen (doğru şekilde) bir türlü tanımıyor.Heralde driverında bir sorun var. Webcam modeli M/N: CYR-W-004 Marka : Cyber Webcam

Acilen yardımcı olursanız cok sevinirim

nvidia nforce bulun bakalım hadi xp sürümü hadi nen bulsanıze series 7 nvidia download seçeneğinden en alttakini seçiyorsunuz produc olarak :D ve rarlayıp koyarsanız süper olur 2 gündür indirmeye çalışıyorum :D

flashtone

Üyecik
İşletim Sistemi : Win XP
Donanım Türü : Ekran kartı
Markası : Intel
Modeli : Intel Extreme Graphics 2
Diğer Bilgiler : makinayı açamıyorum garantiden kilitli onboard olması lazım nette bulduklarımı yüklerken dosya eksik diye bi hata veriyo nedenini bulamadım

alabula

Profesör
INCA I-UDS54 USB 54Mbps model USB wireless adaptörüm var. Inca sitesindeki driver linki çalışmıyor. Bulabilir misiniz acaba?​

tertunc

Dekan
Onursal Üye
Merhabalar ben cok aradıgım Creative Product:
ses kartı drıverını arıyorum hatta creative nin sitesinde bulamazsanız
model nosunu yazın diye bi secenek var hic üşenmedim kasayı ses kartını söktum ve hatta kartın üzerindeki seri nosunu bileaaldım ama creative ses kartı model nosunu bile tanımadı sorun ise su:
işletim sistemi :windows xp sp3
donanım turu : creative seskartı PCI
modeli ise : Sound Blaster Live! 5.1
Pc'imde normal windows ta ses sorunu yok herşey yolunda tamam ama oyunları çalıstırdıgımda ise ya ses yok ya gidip geliyor yada cızırtı oluyor Directx ten şuphelendim haziran 2008 son versiyonunu yükledim olmadı
Ekran kartı driver dandır dedim ekran kartım x1950 AGP 8x catalyst 8.6 yı indirdim güzelce kurdum ıı ıh yine olmadı
ses kartı kaldı bide onu deneyelim dedim creativenin sitesinden normal yolla indirdiğim driver' calıstırdım ama bu donanım sisteminizde yok gibi bişi dedi yine orda bulamazsanız model nosunu yazın gibi bişi var model no su ise : sb0220 diyeyazıyor kartın üstünde bu seferde drıver yok dedi
biliyorum cok uzattım ama biturlu bu sorunu çözemedim 5 kere format attm yok yok yok
Lütfen yardımcı olabilirmisiniz...!
http://www.inetbridge.net/forum/driver-sou...0220-vt931.html

http://www.inetbridge.net/forum/download.php?id=1065

tertunc

Dekan
Onursal Üye

mesih_se

Üyecik
Merhaba arkadaşlar
Böyle bir bölüm ve yardımlarınız için teşekkürler
Zyxell modemin driverini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim ...iyi çalışmalar

Marka: zyxell modem
Model: prestige 630-c1
Windovs xp işletim sitemi

Son düzenleme:

k23

Üyecik
Arkadaşlar kaç gündür aramadığım yer kalmadı. Snopy SG-404 Gamepad'im için driver arıyorum. Son umudum burası.

edit:
WinXP için.

stat counter