Driver Booster bilgisayarı bozarmı

Bu konuyu okuyanlar

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Arkadaşlar daha önceden driver booster kullandım ve işe yaradı ama sonra format attım ve sürücüler yüklü şu anda ve bazı oyunlarda ekran kartınız güncel değil hatası alıyorum driver booster ile alakalı bazı yorumlar bilgisayarınızı bozar diyordu sizce napim yüklimmi

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Kendiniz bulup yükleyin en faydalı ve güvenli yol. İsterseniz ekran kartınızı söyleyin sürücüsünü arayalım.

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Kendiniz bulup yükleyin en faydalı ve güvenli yol. İsterseniz ekran kartınızı söyleyin sürücüsünü arayalım.
ben kendim bulamıyorum ekran kartım :
1611734200547.png

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Bu yazılımı kullanın.

Daha once denemistim ama gine denim bir kez daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu yazılımı kullanın.

bu arada bunu nasıl kullancam

KovboyBey

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,013
Arkadaşlar daha önceden driver booster kullandım ve işe yaradı ama sonra format attım ve sürücüler yüklü şu anda ve bazı oyunlarda ekran kartınız güncel değil hatası alıyorum driver booster ile alakalı bazı yorumlar bilgisayarınızı bozar diyordu sizce napim yüklimmi
Shapphire kartım var ama bana asus eah 5570 kurdu kullanma

İsimyok08

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,106
Eski PC'me yanlış ses driveri kuran program...

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Başarılı programlardan 1 tanesi fakat bazı sürücüleri WHQL olmamasına rağmen imzalı gibi gösterip yükleyebiliyor ve her sürücüyü bulamayabiliyor fakat yükleme sırası, yedekleme, sorun çözme ve kullanılmayan aygıtları kaldırma olaylarında hiç bir sorunu yok, başarılı.

enesyuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Anakartın ve ekran kartının sitelerinden güncel sürücüleri kur kalan donanım varsa driver booster her zaman işini görecektir.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Driver booster kullanmanızı önermem.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Yanlış driver kurabiliyor asla kullanmayın. Manuel olarak kurun.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Aygıt yöneticisinden bir donanımın kimliğini öğrenip ve donanım kimliğini Google'a aratıp öyle sürücüleri kurmayı deneyin. Bu çoğu zamanlarda işe yarayacaktır.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bu yazılımı kullanın.

Bu arada bunu nasıl kullanıcam?
İndir, yükle ve çalıştır. Varsayılan web tarayıcısında bir Intel® Driver & Support Assistant sayfası açılıyor. Intel® sürücüleri (Grafik, Ses, Wireless, Bluetooth vs) güncelse, sayfada güncel yazar; değilse, en güncelini sunan linkler sayfada çıkar. Güncel olmayanlar birden fazla bile olsa, tek tıklama ile indir & yükle yapabiliyorsun. İşlem sonunda bilgisayarın yeniden başlatılması istenebilir.