Driver Açılmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

mehmethan617181

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ATİ RADEON HD 3450 SERİES Ekran kartı kullanıyorum.Windows 7 de sorunsuz çalışırken Windows 10 da ekteki hatayı veriyor.Driveri kurabiliyorum ama açınca bu hatayı veriyor.Ayarları yapamadığımdan dolayı oyunlarda çok düşük fps alıyorum.
cata.PNG

goktug05.06

Doçent
Reaksiyon puanı
121

mehmethan617181

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bu benim ilk windows 10 kuruşum değil daha öncede bu sorun olmuştu bi yerden okuyup çözmüştüm ama şuan bulamıyorum nerden çözdüğümü çözülüyor yani :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

dxdiag da hangi ekran kart ıyazıyor ?
dxdiag da bir sorun yok microsoft temel bağdaştırıcı falan yazmıyor erkan kartımın modeli yazıyor orada bir sorun yok

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
bu benim ilk windows 10 kuruşum değil daha öncede bu sorun olmuştu bi yerden okuyup çözmüştüm ama şuan bulamıyorum nerden çözdüğümü çözülüyor yani :d
Desteklemedigi bir sürümde kurmak ne kadar düzgün sonuc verir bilemiyorum orası tartışılır.
İnternette böyle bir öneri gördüm. İşe yarar mı bilmiyorum istersen deneyebilirsin belki daha önce yaptığın yöntemdir

"""Öncelikle en güncel olan windows 8 sürücüsünü yükleyin. Bilgisayarınız 64 bitse x64 olanı, 32 bitse x86 olanı indireceksiniz.

Daha sonra inen bu sürücüyü kurunuz.

Kurulumun sonunda hata alacaksınız normaldir.

Daha sonra aygıt yöneticisine giriniz. Görüntü bağdaştırıcısından ekran kartınıza sağ tıklayıp özellikler diyiniz.Daha sonra sürücü kısmına gelip kaldıra tıklayınız. Kaldır bölümüne tıkladıktan sonra sürücü yazılımın sil tikini işaretleyip onay veriniz.

Şimdilik ekran kartınız aygıt yöneticisi listesinden kayboldu. Ama korkmayın geri getireceğiz.Şimdi ise bilgisayarınızı yeniden başlatınız. Ve evet aygıt yöneticisi kısmına ekran kartınız geldi ancak ismi farklı olacak.

Daha sonra ekran kartınıza sağ tıklayıp özellikler deyiniz. Yine sürücü kısmına gelip sürücü güncelleştire tıklayınız.

Daha sonra sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara'ya tıklayınız.Gelen bölümden gözat tıklayın. Ekran kartını C'ye kurduysanız C bölümüne D'ye kurduysanız D bölümüne geliniz.Daha sonra AMD > Packages > Drivers > Display bölümünden W86A_INF seçip tamam tıklayın ve ileri butonuna tıklayınız.

Ve artık sürücünüz yükleniyor herşey bu kadar.

Arkadaşlar bu arada AMD'nin sitesindend driver indirirken beta driver olanı indiriyoruz. Bilginize.""