Dragos Power Supply Alınır Mı?

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759

strafetrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
önereceğim en düşük psu budur ha attığınızda alınabilir fakat riske girmeye değermi bilemiyorum daha önce psu yüznden bnde sıkıntı çektim
Bu PSU'yu alırsanız sizi tutuklamaları ihtimal C4 saklıyor diye almayın.
ilk başta platoon almayı düşündüm internette kötü dediler. dedim haklısınız ucuz marka kötüdür ve vazgeçtim. 2. el frisby almayı düşündüm 600w +80 fakat forumlara baktım herkes o kadar ön yargılı ki halbuki içlerinden birisi de kullandım kötü demiyor herkes C4 diyor başka bir şey demiyor. Patladığına dair bir şey de bulamadım internette. Sonra bunu buldum. Hem ışıklı olması da cam kasama güzellik katacaktık diye düşündüm 500w'de gayet yeterli. Sadece markasını sormak istedim. Yani şimdi biz platoon alamıyoruz frisby alamıyoruz dragos falan da alamıyoruz. Yok mu şöyle adam akıllı ucuz psu
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. el Thermaltake 500w buldum temiz gözüküyor o daha mı iyi olur?

strafetrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
teşekkürler aklımda olsun güzel psu. arkadaşlar şimdi 3 seçeneğim oldu hangisini önerirsiniz?
1- Arkadaşın attığı zalman psu
2- Benim attığım dragos psu
3- Bulduğum 2. el thermaltake psu
Hepsi 500w hepsi +80

Yüksek RPM

Asistan
Reaksiyon puanı
579

strafetrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
En azından VX Plus öneririm bu bütçeye, azıcık da olsa güvenilir sayılır:

Bunların (dragos dahil) 24 ay garantisi yok mu neden hepsi güvensiz? Bir şey olursa geri verebilirim sonuçta

UmutsuzAdam

Profesör
Reaksiyon puanı
1,031
Bunların (dragos dahil) 24 ay garantisi yok mu neden hepsi güvensiz? Bir şey olursa geri verebilirim sonuçta
PSU ya zarar geldiğinde mesela ani akım gibi şeylerde anakart zaarr görebiliyor bizzat frisby psu ile yaşadım

PSU ya zarar geldiğinde mesela ani akım gibi şeylerde anakart zaarr görebiliyor bizzat frisby psu ile yaşadım
yani psu yu geri vermeniz anakartı kurtarmıyor

strafetrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Sakın Rampage, Frisby vs. markalara güvenmeyin Corsair gibi markalara yönelin.
Corsair SV650 aldım ustam iyi midir? Sistemim 650'ye %60 bir yüklenme yapıyor. Corsair gerçek 650w mi? Kaliteli bir marka mı elimde patlamasın.

pardon sv demişim
Corsair VS650

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Corsair SV650 aldım ustam iyi midir? Sistemim 650'ye %60 bir yüklenme yapıyor. Corsair gerçek 650w mi? Kaliteli bir marka mı elimde patlamasın.

pardon sv demişim
Corsair VS650
Corsair elde patlamaz. PSU tarafında iyidir.