Dota severlerden SDN de bir grup olusturalım

Bu konuyu okuyanlar

masuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nub sorununa bulacak en iyi yol senin host olup istediklerini banlaman olacaktir. ayrica Tr odalarinda sanırım LVL yazmıyor. orada oyunu kazanıp kaybetmene qöre ladder dediqimiz puanlar war. oda bi qüzellik olabilir senin için. host sen olursun istediklerine bakar öle secersin. dediqim qibi ben Trde takilmıyorum. fazla bilqim yok.

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
nub sorununa bulacak en iyi yol senin host olup istediklerini banlaman olacaktir. ayrica Tr odalarinda sanırım LVL yazmıyor. orada oyunu kazanıp kaybetmene qöre ladder dediqimiz puanlar war. oda bi qüzellik olabilir senin için. host sen olursun istediklerine bakar öle secersin. dediqim qibi ben Trde takilmıyorum. fazla bilqim yok.

host olup lvl li odalarda oyun kurarak rahat edebilirmiyiz?

jsrcb

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende burdayım müdür, 2 senelik bi geçmişim var dotA'da.:D

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
League Of Legend var dota benzeri bi deneyin derim :)

masuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
host olup lvl li odalarda oyun kurarak rahat edebilirmiyiz?

Europe HLR 1 için 28 lwl lazim. kasarsan bence host olarak bi süre sonra banlamaya adam arar duruma qelebilirsin :D qörebiliceqin en iyi oyuncular burada olur qenelde. (MYM örnek. arada normal oyunlara qirip oynuyoruz.)

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Europe HLR 1 için 28 lwl lazim. kasarsan bence host olarak bi süre sonra banlamaya adam arar duruma qelebilirsin :D qörebiliceqin en iyi oyuncular burada olur qenelde. (MYM örnek. arada normal oyunlara qirip oynuyoruz.)

lvl nası geliyo tam olarak?

How High

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Online olma sürene ve oynadığın oyuna göre tecrübe (experience) kazanıyorsun. Belli bir tecrübe puanından sonra kademe (level) atlıyorsun.

Reaksiyon puanı
227
Bende gelirim yakında size katılmaya. :) Pc garantide iade oldu AMD Zen'den sonra gelirim. Mid İnvoker. ;) GG WP REPORTED.!