"Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda" hatası alıyorum

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar.Dün bilgisayarımda TuneUp Utilities 2008 kullanarak disk birleştirme yaptım.Bugün D sürücüsündeki dosyalarım klasörüne girmeye çalıştığımda giremiyorum ve Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda hatasını alıyorum.Klasörün içinde bazı önemli dosyalarım var ve onları nasıl kurtarabilirim ve sorunu nasıl çözebilirim.Yardımlarınızı bekliyorum:

adszaw9.jpg

onlinedestek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TuneUp Utilities 2008, defrag yaparken acaba dosya kümelerinde hasaramı yol açtı,dostan defrag yapmayı denermisin.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tamam sorunu çözdüm arkadaşlar.Auslogics disk defragla d de disk birleştirme yaptım 1 dosya parçalanmış birleştirdi şuan sorun düzeldi...

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
sorun çıkarsa D: sürücüsünde özellikler-araçlar-hata denetimi yap, muhtemelen düzelicektir

onlinedestek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uğraşmayın böyle bilgisayarını kasan defrag yazılımları ile,dostan komutla yapın ne farkı var sanki.

Reaksiyon puanı
188
onlinedestek dedi ki:
Uğraşmayın böyle bilgisayarını kasan defrag yazılımları ile,dostan komutla yapın ne farkı var sanki.

O&O Defrag'ı kullan bir kere istersen gözle görülür performans artışı sağlıyor....

onlinedestek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cgrszone dedi ki:
onlinedestek dedi ki:

O&O Defrag'ı kullan bir kere istersen gözle görülür performans artışı sağlıyor....

Tavsiyen için saol, ama bu iş için yazılıma ihtiyaç duymuyorum.