Dosya silemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

efe0nel

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Bazı dosyaları silemiyorum bilgisayar adı yazıyor izin vermesi gerek diyor.E zaaten ben kullanıyorum ama silemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

depresif hardal

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
57
Kullandığınız bilgisayar sizin özel bilgisayarınızsa -bir iş yerine veya okula ait değilse- yönetici izni isteyen dosyaları da silebilmeniz gerekir.

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
hocam cmd yi yönetici olarak açın, "net user administrator /active:yes" kodunu girin, sonra ctrl+alt+del yapın, kullanıcı değiştirin diyin, administrator a girin, silmek istediğiniz dosyayı silin, sonra oturumu kapatıp eski kullanıcıya dönün. İsterseniz aynı şekilde "net user administrator /active:no" diyip kullanıcıyı kapatabilirsiniz.

efe0nel

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Kullandığınız bilgisayar sizin özel bilgisayarınızsa -bir iş yerine veya okula ait değilse- yönetici izni isteyen dosyaları da silebilmeniz gerekir.
ilk defa az önce oldu normalde yönetici izniver diyip silebiliyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam cmd yi yönetici olarak açın, "net user administrator /active:yes" kodunu girin, sonra ctrl+alt+del yapın, kullanıcı değiştirin diyin, administrator a girin, silmek istediğiniz dosyayı silin, sonra oturumu kapatıp eski kullanıcıya dönün. İsterseniz aynı şekilde "net user administrator /active:no" diyip kullanıcıyı kapatabilirsiniz.
hocam bunun daha pratik çözümü varmı çünkü dosya silmek için o kadar şey yapmak??

Son mesajlar