Dostlarım eksikliklerim yapmam ve yapmamam gerekenler hakkında

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,236
Dostlarım birbirimizi az çok tanıdık, tamam saçma hatalarım var bunu biliyorum ama işte yaşadığım sıkıntılar yüzünden ailevi problemlerim var hayatımda herşey üst üste geldi hep 33 senedir kaybettim yüzüm gülmedi, belki arada bana kızıyorda olabilirsiniz, şuan çukurumu dolduracağım günü bekleyerek yaşıyorum diyebilirim, sizce nasıl davranmalıyım ne yapmalıyım, şuan spor hobi yapmak içimden bile gelmiyor düzelmesini istediğim iki şey var hele bir tanesi çok önemli benim için, arkadaşlarla görüşüyorum sohbet ediyoruz işe gidiyorum geliyorum ama yok şuan hiçbir şeyden keyif alamıyorum sebebini bilmiyorum.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Dostlarım birbirimizi az çok tanıdık, tamam saçma hatalarım var bunu biliyorum ama işte yaşadığım sıkıntılar yüzünden ailevi problemlerim var hayatımda herşey üst üste geldi hep 33 senedir kaybettim yüzüm gülmedi, belki arada bana kızıyorda olabilirsiniz, şuan çukurumu dolduracağım günü bekleyerek yaşıyorum diyebilirim, sizce nasıl davranmalıyım ne yapmalıyım, şuan spor hobi yapmak içimden bile gelmiyor düzelmesini istediğim iki şey var hele bir tanesi çok önemli benim için, arkadaşlarla görüşüyorum sohbet ediyoruz işe gidiyorum geliyorum ama yok şuan hiçbir şeyden keyif alamıyorum sebebini bilmiyorum.
sen aşık ol abi sonra göreyim seni tat alıyormusun alamıyormusun

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Bak tavsiyem Gitar al. Müzik yeteneğini geliştir.

Git sahile otur bir yerde müzik filan oku. Milletin dikkati senin üzerinde olunca Özgüven tavan yapar.
Bi bakacaksın bir kıza sevgi müziği okuyon herkesin önünde.

Hiç durma........ böyle bir öneriyi en iyi arkadaşın bile vermez sana. Gider kendisi yapar.

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Pandemi sürecinden bunalmış olabilirsiniz.
Şartların izin verdiği noktaya kadar, hayatınız monotonluktan kurtarmayı deneyin.