Donanim haber

fa®ukkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
donanimhaber.com :}

kal geldi artık.. aynı şeyler Zzz

Windmill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vallahi Haklısın Hep aynı bide reklamları yok mu zart zurk oradan buradan çıkıo

bulmeh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
ne kadarda şu durumda kötü olsa bile daha önceden oradan bir çok konuda faydalandım. onun için şu durumda kötü olması (görecelidir) nefret etmem için gerekli bir sebep değil bana göre. bu biraz nankörlük olurdu sanırım. gerçi son zamanlarda hiç girmiyorum şuanki durmunu buraya yazarken gördüm, evet reklamlar aylar geçtikçe azıtıyıyor fakat bu çoğu yaşı ilerlemiş forumlarda var :). bence bunun için nefret etmeye deymez die düşünüyorum.saygılar.
( :} bu 100. mesajımmış tüh be! ama direk 3 yıldızlı oldum :^) neyse.. )

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
reklamlar SDN dede var o_O bence reklamlar nefret etmek için geçerli bir sebep değil ve donanımhaber de tüm PC sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz nadir forumlardan.

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bakalım...

Edit: Bad Request (Invalid Hostname) hatası :)

cute

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dh bi çok konuda yardım aldığım hatta sormadan aynı sıkıntıyı çekenlerin mesajlarını takip ede ede sorunumu çözdüğüm bir forum. nefret etmiyorum bilakis çok yararı oldu bana.

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Sayılı sitelerden biri daralık gelsede yinede arada sırada uğramak gerek bence :)

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
nete adım atan hemen hemen herkesin bir şekilde donanımhabere yolu çıkmıştır, az emeği yoktur bendede

Creed_06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
regedit dedi ki:
reklamlar SDN dede var o_O bence reklamlar nefret etmek için geçerli bir sebep değil ve donanımhaber de tüm PC sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz nadir forumlardan.
+1

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bir kere öyle bir site ki ne probleminiz olsa hemen bir çözümü bulunuyor.Daha başka sebebe gerek yok bence.

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şimdi biraz baktımda çok uzun anlatımlı donanım incelemeleri var dinlerken sıkıldım ama adamlarada hak veriyorum büyük birr kitleye sesleniyorlar içlerinde o konuyu bilende var öyle birşeyden haberdar olmayanda... Ben kararsız kalım bu konuda...

paleokastro

Doçent
Reaksiyon puanı
1
haksızlık etmeyelim gayet zengin bir içeriğe sahip :)

fa®ukkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biz içeriği için demedük gardaşım :p
biraz kendini yenilemeli hususu, aynı tas aynı hamamm :)

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
fa®ukkk dedi ki:
biz içeriği için demedük gardaşım :p
biraz kendini yenilemeli hususu, aynı tas aynı hamamm :)

bak o doğru, biraz daha görünüm açısındanda sade, estetik hale gelmeli

amisos61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok faydalandığım bir site, bir çok sorunumun cevabını orda buldum

tatli_child

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reklamlardan Dolayı Sitelerden Nefret Etmek Biraz Gereksiz Nefret Gibi Geliyo Bana Adamlara Gerekli Parayı Verelim Reklam Koymasınlar :D Kaç Kişi Adam Akıllı Bi Para Çıkarıp Verir Veya Şuana Kadar Para Verdikmi Reklamlar Ayakta Tutuyor Aşırı Yapsalarda Yapçak Bişey Yok Bilgi Edinelimde Sorun Degil Ufak Tefek Şeyler:p

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
reklamlar çok çok fazla ve sayfaları kasıyor,teması iğrenç
ama içeriği süper bir site..

Extinet_DeviL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arada sırada bakıp ilginç şeyler görebileceğimiz bir yer çoğu forumlardan genede iyi hakkını yememek lazım :D

akinaksu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DH eskiden çok iyiydi ama şimdi eskisi gibi değil bende çok takılırdım eskileri şimdi aklıma bile gelmiyor

alirizak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
regedit dedi ki:

ben de katılıyorum. donanimhaber güzel ve yararlanılacak; nadir sitelerden...

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
aradığım nerdeyse her sorunu çözdüm donanımhaber de

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet haklılar donanım veya yazılımsal olarak bir sorunu olan herkes ister istemez DH'a uğramıştır.

Reklam konuusnda yapacak birşey yok :S host ücreti bakım v.s birsürü şeyi var ister istemez reklam konuluyor.

İçerik bakımından türkiyenin en büyük sitesi (kaynak Big-boards en fazla mesaj ve konu DH'nın).

Ama gerçekten bir yeni tema birkaç yenilik yapsalar iyi olacak yoksa bir sorunu yok ailecek seviyoruz DH'yı.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bana sorarsanız, Donanimhaber Türkiye'nin hardware-software, Dijital foto makinaları, portable media playerlar vs... gibi tüm teknolojik konular bazında en iyi forum sitesidir!

BoSS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biz öyle değil demiyoruz öyle zaten

http://rankings.big-boards.com/?filter=all,TU

Bakın DH en büyük Türkçe içerikli forum.

Ama biraz estetik anlamda yenilik lazım ve sunucuyu optimize etmeliler hızlansın site biraz buda reklamların artması demek :S

tahir2023

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alanında en iyi site. Bence haksızlık ediliyor. Neyi nerde arayacağımızı bilmemiz lazım. Ama şunu söylemem gerekirki arama işlevinde Konularda Ara varsayılan olmalı yani her aramadan önce Her İkisinde Ara yerine varsayılan olarak bu ayarın seçilmiş olması daha iyi olurdu bence.

Av@LioN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bencede artık eskisi gibi değiller. Ansayafaya gitmek için 10 saniye ; foruma girmek için 5 saniye falan filan derken ziyaretçiyi soğutuyorlar. Ek olarak PC'm hakkında başımdan 2 kritik sorun geçti, orada bir çözüm aradım ama malesef aylardır hiç birine yanıt gelmedi. Şimdi diyebilirsiniz herkesin işi gücü okulu sosyal hayatı var filan tamamda , hem Türkiye'nin en büyük hardware sitesi,hemde yüzlerce donanım testi inceleme filan yapılıyor ama bazı sorunlar hala çözülemiyor, ben artık sadece anasayfadaki yeni haberleri okuyup çıkıyorum ve bana görede bir numara falan kesinlikle değiller. :mad: :mad:

Ademsx1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her probleme çözüm buluyorlar Favori sitelerimden biri:D