Domain Ve Hosting İçin Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

harunkeser

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
bende uzun zaman birçok hosting şirketiyle çalışıp pişmanlık yaşamıştım. Kimi şirket genel olarka iyi performans versede herhangi bi sorunda destek istediğinde robotlarla yardım etmeye çalışır ve bir çuval inciri malesef berbat eder. Ama gerçek kişilerle destek olan, uptime süresiyle de tatmin eden güzel hosting bencede çalışılabilir birkaç hostingden birisi.

kalavun54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Guzel gerçekten işini hakkıyla yapan bir firmadır. Odeaweb ve Cenuta'da son zamanlarda WordPress Hosting paketleriyle ön plana çıkan firmalar. Hız isteyen webmasterların ise Cenuta'yı denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.

Fikret Çıbanboğan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
OVH da işler son 4 senedir iyi gidiyor. DigitalOcean da öneririm ama saldırılara karşı çok zayıf.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ucuz hostinglerden kaçının, verdiğiniz para boşa gider... Cenuta müşteri ilişkileri bakımından iyi ama iş hosting olunca daha tecrübeli ve sorunsuz, sıkıntısız iş yapan firmalara bakılmalı. Cenuta ile çok sorun yaşanabiliyor. Güzel hosting çok övülüyor mesela.

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
hocam hostingi bilinen kurumsal firmalardan almanızı tavsiye ederim aksi halde sorun yaşayabilirsiniz dükkanı kapatıp giden firmalar var piyasada ve büyük mağduriyet yaşanmakta ben natro kullanıyorum memnunum güvenilirdir

ClouduckTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Adresini şiddetle tavsiye ederim. Kurumsal firma Clouduck'tan şaşmayın. Ülkenin işlerini en iyi yapan nadir firmalarındandır. Umarım bu değeri kaybetmeyiz.

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
62
googlda ilk çıkan site

JanRuan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sitelerim hacklenmesin, virüs bulaşmasın, hızlı olsun, güvenli olsun diyorsanız Clouduck firmasını öneririm.

Son mesajlar