Dolby yazılımını nereden indirebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Unovery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar. Benim sorunum;
Bilgisayara format attıktan sonra dolby'e ait olan yazılımı kaybettim. internette bulamadım lenovo için var fakat acer için yok. Nerden indirebilirim?

Teşekkürler.

Acer Aspire VN-7 Black edition.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Dolby yazılımı her dizüstünün kendine ait sürücüsünde gelir.
Acer'ın sürücü indirme sitesindeki ses kartı sürücüsünü yüklediğinde Dolby yazılımı da gelir.
Ancak oradaki sürücüler birkaç yıl önceye ait olabilir, Realtek veya hangi kart kullanıyorsan onun sürücü sitesindeki en güncel sürücüyü indirirsen Dolby gider.
Ancak Dolby'e ihtiyacın yok.
Viper4Windows - Ses Kalitenizi Artırın
Bu programdaki HeadPhone Engine kısmı aynı işi yapıyor.
Yine de bire bir Dolby Engine istiyorsan İnternette Dolby'e ait IRS araştırarak o programdaki Convolver kısmında kullanabilirsin.

Unovery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dolby yazılımı her dizüstünün kendine ait sürücüsünde gelir.
Acer'ın sürücü indirme sitesindeki ses kartı sürücüsünü yüklediğinde Dolby yazılımı da gelir.
Ancak oradaki sürücüler birkaç yıl önceye ait olabilir, Realtek veya hangi kart kullanıyorsan onun sürücü sitesindeki en güncel sürücüyü indirirsen Dolby gider.
Ancak Dolby'e ihtiyacın yok.
Viper4Windows - Ses Kalitenizi Artırın
Bu programdaki HeadPhone Engine kısmı aynı işi yapıyor.
Yine de bire bir Dolby Engine istiyorsan İnternette Dolby'e ait IRS araştırarak o programdaki Convolver kısmında kullanabilirsin.
Şu an dolby var. ancak şöyleki Kayıttan yürütme aygıtları>Hoparlör>özellikler>dolby seçeneğinden ulşıyorum eskiden bir uygulaması vardı.Kastettiğim o.Cevabınız için teşekkürler.