Dolar 7 TL' yi, Euro 7.70 TL' yi Yeniden Geçti

Bu konuyu okuyanlar

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Jack reacher herşeyin sorumlusu Bülent ecevit ve rahşan ecevit ben davacıyım...ekonomi süper dolar düşecek her şeyi dış güçlerin ajanları yapıyor..Jack reacher her şey çok güzel olacak....Ekmek 50 kuruşa düştü...daha ne istiyorsunuz???

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Grubun yağcısıda geldiğine göre konuyu kapatak artık.
( Nede olsa yarın Dolar 7.1 TL olunca Reis gene aynı konudan bir tane daha açar. Oradan devam ederiz. )

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Amerika geriliyor Dolar artıyor.
Amerika gelişiyor Dolar yine artıyor
İşte bizi bu yüzden kıskanıyorlar :D

Reaksiyon puanı
10,325
Peki bu dolar sadece bizde mi artıyor? Altın sadece bizde mi yükseliyor?
Tamam vurun abalıya da, biraz insafla vurun yav, olan biten her şeye bir düşman gözüyle baktığınız sürece inanırlığınız elden gidiyor. Yok neymiş efendim, bizi kıskanıyorlarmış, ne varsa Amerikanın suçuymuş vb. alayın, dalga geçmenin bini bir para. Sizin sevdiklerinizin de iktidar olduğu yılları gördüm ben.

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
Peki bu dolar sadece bizde mi artıyor? Altın sadece bizde mi yükseliyor?
Tamam vurun abalıya da, biraz insafla vurun yav, olan biten her şeye bir düşman gözüyle baktığınız sürece inanırlığınız elden gidiyor. Yok neymiş efendim, bizi kıskanıyorlarmış, ne varsa Amerikanın suçuymuş vb. alayın, dalga geçmenin bini bir para. Sizin sevdiklerinizin de iktidar olduğu yılları gördüm ben.
Evet dolar bir tek bizde artıyor. Dünya genelinde dolar değer kaybediyor fakat biz daha hızlı değer kaybettiğimiz için bizde yükseliyor.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Evet dolar bir tek bizde artıyor. Dünya genelinde dolar değer kaybediyor fakat biz daha hızlı değer kaybettiğimiz için bizde yükseliyor.
Kardeşim dünya genelinde artıyor. Yatırımcılar ellerindeki varlıkları dolara çeviriyor şuan. Bazı ülkelerde dolara yönelmiş durumda.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Kardeşim dünya genelinde artıyor. Yatırımcılar ellerindeki varlıkları dolara çeviriyor şuan. Bazı ülkelerde dolara yönelmiş durumda.
Olurmu kardeşim sen bilmiyorsun :) Tüm dünyada ekonomiler ilerliyor yükselişte Türkiye en kötü durumda battı bitti sana bana söylemiyorlar. İngiltere Fransa İtalya İspanya Amerika hepsi uçuyor biz yerlebir olduk. Ölüm oranlarıda yalan zaten 3000 flan diyorlar ama en az bunun 3-5 katı var bizden saklıyorlar :p.
Diğer taraftan çalıyorlar ceplerine dolduruyorlar hep... Sarayda yiyorlar paraları. Daha sonra çalıyorlar demişmiydim ? Hep bu iktidar gitse dolar yarın 1.2-1.3 TL bandına gelecek ama işte halk bilmiyor yanlış ve bilinçsiz oy kullanıyor.

Bak sana şöyle bir anektot vereyim bu hükümet gelmeden önce 2000- 2001 yılları civarı dolar 1.3-1.4 TL flandı ne güzel ülkede bolluk beraket vardı herşey alıyorduk uçuyorduk arabanın en lüxsü vardı herkeste evlerimizde yok yoktu. Her ay en az 5 kg et yerdik flan ne günlerdi bee... ( Herşey sadece dolar sanıyorlar bazıları ) Faiz nedir enflasyon nedir bilmiyorlar.

Son mesajlar