Haber Dolar, 17.47 ile rekor tazeledi!

Bu konuyu okuyanlar

Okangules

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Her geçen gün dengesiz yükselişte olan Dolar, bugün 17.47 ile tarihi bir rekora daha imza attı.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Arkadaşlar hiç merak etmeyin yarın ben 9200 dolar alacağım ve görün nasıl düşüyor :D Şans sıfır bende :D

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
yok canım...

Ekli dosyalar

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    71.1 KB · Görüntüleme: 56

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,166
Ülkecek kompley 1 ay felan çalışmayı bıraksanız zenginlerin çarkını kırmış olursunuz.

Ne yalan söyliyim öyle durumda ben çalışmayı bırakırdım.
Maaşımı dolar ile hesaplatıp ödeme almayana kadar işe dönmezdim.
Parayı çevirdiğimde Eskiden 300 dolar ödeme alıyordumsa hep 300 dolar hesaplatırdım.

Ben değil müdür düşünsün artık. İflas ederse bana ney? Sattığı şeyin fiyatın yükseltsin bana maaşımı versin.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Sen işi bıraktığında senin işine atlayacak çok adam vardır.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Böyle giderse bu yıl 20 de olur ve geçer bile, az da olsa. Seneye artık ne kadar olacağını düşünmek istemiyorum.
Umarım insanların aklı başına gelir ve pişman olurlar, yanlış kişiyi seçmekten.
Zaur haklısın. İnsanlar niye halen ayakta uyuyor bilmiyorum. Tepki göstermek için daha ne olması lazım ki? Her şey pahalı ve böyle giderse hiç satın alamayacağız. Satacak mağaza da bulunmayabilir.
TL dünyanın merkezine yolculuk eder. Bu yüzden de dolar Everest dağına çıkar.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Böyle giderse bu yıl 20 de olur ve geçer bile, az da olsa. Seneye artık ne kadar olacağını düşünmek istemiyorum.
Umarım insanların aklı başına gelir ve pişman olurlar, yanlış kişiyi seçmekten.
Zaur haklısın. İnsanlar niye halen ayakta uyuyor bilmiyorum. Tepki göstermek için daha ne olması lazım ki? Her şey pahalı ve böyle giderse hiç satın alamayacağız. Satacak mağaza da bulunmayabilir.
TL dünyanın merkezine yolculuk eder. Bu yüzden de dolar Everest dağına çıkar.
Milletin uyuduğu falan yok, cepleri dolduğu için hiçbir şey umurlarında değildi vatan peşkeş çekilmiş vs şimdi yemlerini alamıyorlar o yüzden dönüşler başladı.

Yine iyi yem verilse kefenle sokağa çıkarlar.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,166
Ben birşey farkettim eğer doğruysa oyuna gelmişsiniz.
Bitcoin fiyatı 60000 civarından 40000'e indiği anda Tl değer kaybetti.

Aklımı kurcalıyor ki Acaba Tayyip reyis 60000 civarından mı daldı Bitcoine? Bir anda paraları buharlandı?

Rusya da Bitcoini yasaklamak için işlemler başlattığını duydum da.

Umarım Reis Bitcoine dalmamıştır.
Çiftlikbank olayına dönmesin bu işler :D Bitcoin Sanırım dünyanın çiftlikbankı. Yüksek fiyattan giren olsa parayı buharlandırmayı seviyorlar bence.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Ben birşey farkettim eğer doğruysa oyuna gelmişsiniz.
Bitcoin fiyatı 60000 civarından 40000'e indiği anda Tl değer kaybetti.

Aklımı kurcalıyor ki Acaba Tayyip reyis 60000 civarından mı daldı Bitcoine? Bir anda paraları buharlandı?

Rusya da Bitcoini yasaklamak için işlemler başlattığını duydum da.

Umarım Reis Bitcoine dalmamıştır.
Çiftlikbank olayına dönmesin bu işler :D Bitcoin Sanırım dünyanın çiftlikbankı. Yüksek fiyattan giren olsa parayı buharlandırmayı seviyorlar bence.
Evet doğru olabilir reis kendinden ve yanındakilerden başka kimse zengin olsun istemiyor var böyle bir düşüncesi ?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Her söylenenin tersi çıkıyor millet hala uyuyor desemki bunlar zengin oda yok bir taraflarında donu yok hala bunlara laf söyletmeyen kayıranlar var ekonomi ekonomi bilmeyenlerin elinde ne olacaktı durum ortada..

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,166
Hazırlayın kendinizi yeni sıfırlara beyler. 70'lere geri dönüyoruz.
Ne varsa eskilerde var :D

Sizde ileride torunlarınıza söylerisiz bizim zamanımızda millet ekmek sırasına giriyordu.
Paradoks devam ediyor :D ahashhshah

Cyberious34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Ne varsa eskilerde var :D

Sizde ileride torunlarınıza söylerisiz bizim zamanımızda millet ekmek sırasına giriyordu.
Paradoks devam ediyor :D ahashhshah
Ülkemizin makus talihi bu galiba. 8 10 sene rahat yaşamak haram bize galiba

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Halbuki Reis iki sıfır atsa dolar direkt 0.1780 olur.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
17.88 oldu. Yakında bir müdahale gelir sonra daha da fırlar.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Şuan ki politikayı uygulamadan önce yerli ürünler mi yapılsaydı acaba

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Bir politika falan yok şuan yaptıkları şey sıvamak. ilkini zaten baya önce yapmışlardı.
Şuan yapılan bir politika ama yanlış başladılar kendileri bu politikayı uzun zaman önceden planlamislar ama ortada ne ekran kartı var ne işlemci ne teknolojik bir ürün

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Şuan yapılan bir politika ama yanlış başladılar kendileri bu politikayı uzun zaman önceden planlamislar ama ortada ne ekran kartı var ne işlemci ne teknolojik bir ürün

Yok kardeşim böyle bir politika olan şey uçuruma sürüklenen bir türkiye var. Dolar olmadan hiçbirşey üretmezsin hammade ve yarı mamül ithal etmek zorundasın. Bunlar kontrolü kaybettikçe yeni yalanlar üretmeye devam ediyorlar. Yüksek kur politikası diye bir şey yok. doları daha kontrol edebildikleri dönemlerde dolar 10 lira olacak 8 lira olacak diye hayal kurmayın diyorlardı dolar 15 olunca yükske kur politikası diye yalan söylüyorlar dahada yükseldikçe çin modeli diye yalan söylüyorlar.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Yok kardeşim böyle bir politika olan şey uçuruma sürüklenen bir türkiye var. Dolar olmadan hiçbirşey üretmezsin hammade ve yarı mamül ithal etmek zorundasın. Bunlar kontrolü kaybettikçe yeni yalanlar üretmeye devam ediyorlar. Yüksek kur politikası diye bir şey yok. doları daha kontrol edebildikleri dönemlerde dolar 10 lira olacak 8 lira olacak diye hayal kurmayın diyorlardı dolar 15 olunca yükske kur politikası diye yalan söylüyorlar dahada yükseldikçe çin modeli diye yalan söylüyorlar.
Yüksek kur politikası var
4 5 yıl da neler olduğuna bakarsak anlayabiliriz
Ama politikaya yanlış başladılar
Yerli ürün olmadan bu politikaya başladılar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Uzun zaman önceden mi planlamışlar? :D Aylık ekonomik model açıklanıyor, sen buna uzun zaman diyorsun.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,655
Hükümetin bu kadar agresif bir şekilde faiz indirmesinin tam olarak amacı ne ki? Ne amaçlı olarak bile bile batırmaya çalışıyor? Faiz indirirkenki vaadi ne ki kafasına göre indiriyor? Herhalde amaçları seçimden sonra gelen partiye enkaz bırakıp toparlayamayınca adını karalamaya çalışmak.

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013

Dolar olamadan üretim yapamazsın diyorum yerli ürün diyorsun. :D Türk lirasını yüzüne bakmıyor kimse

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Yüksek kur politikası filan yok. İçinde bulunduğumuz duruma göre bir politika uyguluyoruz diye vatandaşa LaFonten'den masallar anlatmaca var.