Dolandırıldım mı?

utkuversus

Rektör
Emektar
İyi de bu durum çok normal, adamın hesaba para geçmeden hala satılık demesi. %100 doğal bir durum. Ben olsam ben de satılık derdim yalan yok. Beni bekleten insanlardan çok çektim, babası gelse acımam. Kimseyi beklemem.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
İyi de bu durum çok normal, adamın hesaba para geçmeden hala satılık demesi. %100 doğal bir durum. Ben olsam ben de satılık derdim yalan yok. Beni bekleten insanlardan çok çektim, babası gelse acımam. Kimseyi beklemem.
Satın alma işleminden son dakika vaz geçen oluyor. Birde üstüne o sırada ürün satıldı dediğin için potansiyel diğer müşterilerden oluyorsun.

Sibraius

Profesör
Sahibinden üzerinden birinden ürün aldım, parayı akşam attım yarın adamın hesabına geçicek şu an adamı doğrulamaya çalışıyorum ürünü bana sattı aslında. Adama acaba ürün hala satılık mı? yazıcak var mı? Eğer satılık derse dolandırıcıdır çünkü elinde bir adet olduğunu söylemişti.

Önceden parayı atacaksan adamın t.c kimlik fotoğrafını isteyebilirsin.

Müptezel Gyn

Profesör
Ne oldu herhangi bir sorun oldu mu? @Müptezel Gyn
EFT işlemini iptal ettim. Zaten saat 19:00 gibi saatlerde yaptığım için adamın hesabına geçmemişti, şüphelendiğim anda akşam saatlerinde EFT işlemini iptal ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu taktiği çook kez denedim genelde ya, opsiyonlu yada alıcısı gelecek denirdi. Bende ürün satarken öyle düşünüyorum ama o anda o şekil düşünmüyorsun işte. :)

Airbus

Asistan
180 verip 2. el bozuk olma ve dolandırılma ihtimali olan RAM alacağınıza 120₺ daha ekleyin garantili ve güvenilir olsun :) Parayı göndermemenize sevindim ama hala satılık demekte de biraz haklı ben de bir şeyler satarken alacam diyip gelmeyen, gelip almayan kişiler yüzünden potansiyel çok kişiyi kaybettim.