Dolandırıldım mı?

Müptezel Gyn

Profesör
Sahibinden üzerinden birinden ürün aldım, parayı akşam attım yarın adamın hesabına geçicek şu an adamı doğrulamaya çalışıyorum ürünü bana sattı aslında. Adama acaba ürün hala satılık mı? yazıcak var mı? Eğer satılık derse dolandırıcıdır çünkü elinde bir adet olduğunu söylemişti.

Umut Çelik

Profesör
Sahibinden üzerinden birinden ürün aldım, parayı akşam attım yarın adamın hesabına geçicek şu an adamı doğrulamaya çalışıyorum ürünü bana sattı aslında. Adama acaba ürün hala satılık mı? yazıcak var mı? Eğer satılık derse dolandırıcıdır çünkü elinde bir adet olduğunu söylemişti.

2. hesap açıp oradan sormak 10/10 hareket.

ARCANDY

Profesör
2. hesap açıp oradan sormak 10/10 hareket.
hqdefault.jpg

Usain

Dekan
Emektar

Müptezel Gyn

Profesör
Kardeş bence sen eline para geçince baya heyecan yapıyorsun. Yapma etme böyle işler.
Ürün almak istiyorsan bulunduğun Şehirden ürünü elden git bak parasını ver al.
Polatlı'da 300 TL başka yerlerde 150 TL arkadaşın şüpheli olduğunu anladım ve işlemi iptal ettim. DA Forumda konusunu açmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadarda kötü değil, devam ediyorum.

OzkanK.

Dekan
250m e zorlasan sıfır RAM varken sen neden sürekli dolandırılmak istiyorsun ? 180m verip eski RAM alman neden ?

Hemde Adanadan :D Ve markası ne belli değil...

_Zaur_

Dekan
Polatlı'da 300 TL başka yerlerde 150 TL arkadaşın şüpheli olduğunu anladım ve işlemi iptal ettim. DA Forumda konusunu açmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadarda kötü değil, devam ediyorum.
Devam ette ama parayı yollama. Alacağın ürün sahibiyle yüzyüze görüş parasını ver sonra al.