Dolandırıcı

Teknoloji meraklısı

Üyecik
Yasaklı
572352B3-B8C0-44B0-8845-5FE2148C0375-min.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Attım arkadaşlar

Ekli dosyalar

• 1B328C76-CE8F-45EA-8321-FDB03DC1DB4D-min.png
    1B328C76-CE8F-45EA-8321-FDB03DC1DB4D-min.png
    623.7 KB · Görüntüleme: 34

Teknoloji meraklısı

Üyecik
Yasaklı
ben türklere dolandırılmayı seviyorum, saol de.

böyle şeylere inanmayın. sahibindenden numara vermem, almak isteyen zaten belli eder kendini. mesaj kutusuna atar.. letgo da öyle..
Türklere dolandırılmayı seviyorum ne demek bu nasıl bi laf ,merak ettim foruma sordum ayrıca tok satıcıysanız telefon numaranızı vermemeniz normal

Ben olsam bulaşmazdım.
Engeli bastım zaten

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Türklere dolandırılmayı seviyorum ne demek bu nasıl bi laf ,merak ettim foruma sordum ayrıca tok satıcıysanız telefon numaranızı vermemeniz normal

Engeli bastım zaten
Birde konu başlığını yeniden düzenleyin lütfen bize gerek kalmadan. Forum kurallarına aykırı bilginiz olsun.

Teknoloji meraklısı

Üyecik
Yasaklı
Birde konu başlığını yeniden düzenleyin lütfen bize gerek kalmadan. Forum kurallarına aykırı bilginiz olsun.
Dolandırıcı olarak başlık açtım öyle de zaten

Arkadaşlar bir şey daha soracağım kusura bakmayın ilanda kulaklığın seri numarası da gözüküyor bi sıkıntı olur mu?

bilexsamet

Profesör
Sahibinden.com'a Nijeryalı dolandırıcılar dadanmış. Aman dikkat.

LifeStyle

Doçent
Dolandırıcı olarak başlık açtım öyle de zaten

Arkadaşlar bir şey daha soracağım kusura bakmayın ilanda kulaklığın seri numarası da gözüküyor bi sıkıntı olur mu?

birşey olmaz. sonuçta arabaların da plakaları açık olarak ilanı oluyor. faturan sende, senin telefonla eşleşmiş (apple bunu görüyor), sen almışsın, sıkıntı çıkmaz.

ben türklere dolandırılmayı seviyorum konusu da bir ironiydi, araba ilanlarında çek teklif ederler, adam da der ki: benim tanıdıklar var, yabancıya dolandırılmayayım. :smiley:
o geldi aklıma ve yazdım yani.

bilexsamet

Profesör
Bu arada bu Nijeryalı dolandırıcılar Sahibinden.com'da özellikle Apple marka ürün ilanlarına bakıyormuş. Bu da şaşırtıcı bir durum. Tokatlamışken kaliteli bir marka tokatlayalım, diyorlar demek ki. 🤣

ARCANDY

Profesör
Bu arada adamın dolandırıcı olduğu çok belli, airpodu PTT Kargonun gemisi ile gönderin ben bankadan parayı gönderirim diyor, kim parayı almadan eşyayı verir ki?

Teknoloji meraklısı

Üyecik
Yasaklı
Sahibinden.com'a Nijeryalı dolandırıcılar dadanmış. Aman dikkat.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için engeli bastım adama

birşey olmaz. sonuçta arabaların da plakaları açık olarak ilanı oluyor. faturan sende, senin telefonla eşleşmiş (apple bunu görüyor), sen almışsın, sıkıntı çıkmaz.

ben türklere dolandırılmayı seviyorum konusu da bir ironiydi, araba ilanlarında çek teklif ederler, adam da der ki: benim tanıdıklar var, yabancıya dolandırılmayayım. :smiley:
Anladım teşekkür ederim seri numarasıyla ilgili bilgilendirdiğin için ironi olduğunu fark etmedim kusura bakma 😁

Anladım teşekkür ederim seri numarasıyla ilgili bilgilendirdiğin için ironi olduğunu fark etmedim kusura bakma 😁