Dokunmatik sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamlar öncelikle, bir soru sorcaktım iphonumda uygulama simgelerine bastığımda hepsi titreşiyo buraya kadar herşey normal fakat simgeyi oynatmaya çalışınca simge yerine yan sayfaya geçiyo yada geç algılıyor aynı sorun atıyorum facebooktayım ve onedionun ilişkin oldugu sayfaya giriyorum yukarı aşşağı elimle hızlıca giderken bazen dokunuşumu almıyor bunu hiç yaşayan oldumu olduysa nasıl çözülür lütfen yardım

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,599
iPhone modeli ve iOS sürümünüz nedir ? iOS beta sürümünde bu tür hatalar olabilir.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,599
Beta değil ama yeni çıkmış sayılır, gelecek güncellemeler ile düzelecektir. Muhtemelen bu sorun herkeste vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten iOS 14 bug doluydu en son baktığımda

Ahmetgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yani teknik servislik yada dokunmatik sorunu yoktur umarım telefonu alalı 2 hafta oldu canımı sıktı açıkcası

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,599
Eyvallah sağol ilgilendiğin için.
Rica ederim iyi geceler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ekran kaydı alıp sorunu Apple'a bildirirseniz daha iyi olur, sonraki sistem güncellemesinde sorun çözülmüş olur

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Yazılınsalsa DFU mod ile bir sıfırlarsanız düzelir.
Ama sadece tek bir yerde hata olmaması pek yazılımsal gibi gelmedi bana. Hiç darbe filan aldı mı cihaz ya da sıvı teması oldu mu?

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Selamlar öncelikle, bir soru sorcaktım iphonumda uygulama simgelerine bastığımda hepsi titreşiyo buraya kadar herşey normal fakat simgeyi oynatmaya çalışınca simge yerine yan sayfaya geçiyo yada geç algılıyor aynı sorun atıyorum facebooktayım ve onedionun ilişkin oldugu sayfaya giriyorum yukarı aşşağı elimle hızlıca giderken bazen dokunuşumu almıyor bunu hiç yaşayan oldumu olduysa nasıl çözülür lütfen yardım
Cihazı sıfırlamayı veya yeniden başlatmayı denediniz mi? Sorun çözülmiyorsa yazılımsal da olabilir donanımsal da.Apple Destek ile görüşmenizi öneririm.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Yedek alıp İtunesdan Dfu mod ile sıfırlayın.

Ahmetgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Darbe almadı suyla temasta yok . Reset attım düzelmedi ama şunu söyliyim bazı sayfalarda yapıyo mesela facebookta sayfayı hızlı yukarı aşagı yapınca sorun yok ama facebookta atıyorum haberankaradan gelen bir haberi okumak için sayfayı açıyorum hızlı aşşagı çekip durdurmaya çalışınca durmuyo algılamıyo dokunmamı.

Ahmetgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dfu modda işe yaramadı servise götürdüm onlar yaptı hatta kontollerinide yaptılar donanımsal hiç bir sıkıntı yok dediler .