Dokkaebi mı Blackbeard mı?

Bu konuyu okuyanlar

kaantekocak

Asistan
Reaksiyon puanı
215
Bu iki karakterden hangisini açmalıyım?
Fuze'u seviyorum, biraz daha saldırgan oynuyorum.

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Tecrübeliysen blackbeard ın kalkanını kolaylıkla alt edebilirsin. Dokkaebi tam kapının yanında durup adamların yerlerini belli edip girmek için daha uygun.

Reaksiyon puanı
7,999
Arkadaşınla oynuyorsan BB al. Arkadaşın Hibana alıp reinforcelara 1 delik açıcak ve sen kalkanla oraya bakıcaksın öyle dehşet kill alırsın. Tek giriyorsan Dokkaebi ile girebilirsin ama iyi ses kasman gerekiyor.

kaantekocak

Asistan
Reaksiyon puanı
215
Arkadaşınla oynuyorsan BB al. Arkadaşın Hibana alıp reinforcelara 1 delik açıcak ve sen kalkanla oraya bakıcaksın öyle dehşet kill alırsın. Tek giriyorsan Dokkaebi ile girebilirsin ama iyi ses kasman gerekiyor.
Hocam 2-3 kişi beraber giriyoruz ve kulaklık kötü Bb mi almalıyım?

Reaksiyon puanı
7,999
Hocam 2-3 kişi beraber giriyoruz ve kulaklık kötü Bb mi almalıyım?
90 saat R6 için çok çok az. Dokkaebi taktiksel bir operatör. Hurra diye dalamıyorsunuz onunla. Telefonları kritik yerlerde çaldırırsanız raunt kazandırır. Kulaklığınız da çok iyi değilse BB alın , arkadaşlarınızdan birisi Hibana alsın tek delik açarak orayı kesersiniz. Silahı da tek tek atanı tercih edin (ismini hatırlayamadım).

kaantekocak

Asistan
Reaksiyon puanı
215
90 saat R6 için çok çok az. Dokkaebi taktiksel bir operatör. Hurra diye dalamıyorsunuz onunla. Telefonları kritik yerlerde çaldırırsanız raunt kazandırır. Kulaklığınız da çok iyi değilse BB alın , arkadaşlarınızdan birisi Hibana alsın tek delik açarak orayı kesersiniz. Silahı da tek tek atanı tercih edin (ismini hatırlayamadım).
Tamam teşekkürler hocam.