Doğum günün kutlu olsun @Dora

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Yaşça büyüksün sanırım tanımıyorum ama , nice yaşlara abi :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Æsir yazmayı öğrendikten sonra bütün zahmetlerimizi boşa çıkaran güzel yürekli @Dora bir ömür huzur ve mutluluk içinde yaşamanı diler, hayırlı uzun ömürler dilerim. Sıhhat ve afiyetle, nice senelere... ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özel not: ? Bu koyduğum emojiyle özdeşleşen Melih attaya gitmiş! :) Öyle kimseye dokunmayan, zararsız bir çocuktu, kime ne dedi bilmem ama üzüldüm doğrusu. :(

Son düzenleyen moderatör:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Teşekkür ediyorum hepinize :*

Æsir yazmayı öğrendikten sonra bütün zahmetlerimizi boşa çıkaran güzel yürekli @Dora bir ömür huzur ve mutluluk içinde yaşamanı diler, hayırlı uzun ömürler dilerim. Sıhhat ve afiyetle, nice senelere... ?

Özel not: ? Bu koyduğum emojiyle özdeşleşen Melih attaya gitmiş! :) Öyle kimseye dokunmayan, zararsız bir çocuktu, kime ne dedi bilmem ama üzüldüm doğrusu. :(
Abi yeni telefonumun klavyesinde Æ olmayınca soğudum o harften :p Şaka bir yana değişiklik iyidir, Dora daha güzel durdu diye düşünüyorum :) Allah razı olsun, teşekkür ediyorum.

Melih'i gönderme niyetinde değildim ta ki özel mesajdan birilerine olumsuz anlamda rahatsızlık verene kadar. Kısa süreli gitti. Geri dönecek.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Doğum günün kutlu olsun @Dora

43dnvj.gif
43dndl.gif
446ohz.gif

Çam sakızı çoban armağanı bunlar benim giflerim nereden istersen atabilirim. Doğum Günün kutlu olsun.

Nice senelere

Son düzenleme: