Doğum Günün Kutlu Olsun Alengirli (Ortak)

burock

Doçent
21 Şubat 2008
792
0
0
Doğum günün kutlu olsun Alengirli :)

pasta_178.jpg

centigrade

Doçent
24 Mayıs 2008
994
4
18
forumda her zaman en ilgi çeken haberlerin kaynağı ve (diğer modlar alınmasın ama) burayı öncelikli olan en popüler site haline getiren kişidir kendisi.

pek çok haberine pek az yorum yapılsada o her zaman için bu sitenin en iyisi olmaya devam edecek.

(admine not: aman bu adamı başka siteye kaptırmayın yoksa sıradan hale gelme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz)

hayatının önemli bir kısmında insanları yeni teknolojik gelişmelerle tanıştırmak için çabaladığını ve bundan sonra da çabalayacağını bildiğimiz için Allah yolunu açık etsin.

herşey gönlünce olsun...

doğum günün kutlu olsun...

bthnktn

Asistan
29 Eylül 2008
381
1
0
Doğum günün kutlu olsun Alengirli daha yeni üyeyim pek tanımıyorum kimseyi ama yavaş yavaş tanırım herkezi nice yıllara SDN seninle gurur duyuyor.. :p :)

seciL

Dekan
29 Eylül 2005
5,117
102
228

Alengirli nice yıllara :sorcerer:parti yok mu :wassat: pastanın içinden dansöz çıksın istedim olmadı :sweatdrop::stuart::D

en iyi dileklerimle
nice yıllara herşey gönlünce olsun :sorcerer:

chimera

Dekan
Emektar
24 Kasım 2006
8,773
574
0
Şimdi dikkatimi çekti. Forum da böyle konulara sürekli olarak pasta ekleniyor ve eklenen pastalar hep aynı :D :D Yahu Google'da arama yaparken orta sayfalardan resimleri bulun bak böyle pişti oluyor sonra :D

Mesela ben Seçil'in şimdi eklemiş olduğu pastayı daha önce başka bir konu da gördüm :)

Nemesis

Dekan
31 Ekim 2007
7,765
13
218
37
Kandırıyorlar milleti modum ne olacak.. Benim doğum günümde herkes eve bir pasta alıp resmini cekicek.. :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
7 Eylül 2006
12,440
398
263
Şimdi dikkatimi çekti. Forum da böyle konulara sürekli olarak pasta ekleniyor ve eklenen pastalar hep aynı :D :D Yahu Google'da arama yaparken orta sayfalardan resimleri bulun bak böyle pişti oluyor sonra :D

Mesela ben Seçil'in şimdi eklemiş olduğu pastayı daha önce başka bir konu da gördüm :)

aynen öyle özenip araştırmıyor kimse çok ayıp, en genelde orijinal parçalar seçiyorum kutlamalar için beni örnek alın (çok mütevaziyim.):mrgreen:

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
2 Haziran 2005
13,887
2,161
3,358
kendisini biraz önce ofisimizde ağırladık.

kucakladık.

sonra da....

doğum günün kutlu olsun müdür :D

Alengirli

Dekan
17 Haziran 2007
5,270
23
0
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.

Ne yazık ki daha önce yazma fırsatım olmadı, mesai doğum günü dinlemiyor. Sabah 6'da bu yana ayaktayım ve Aral'ın toplantısından eve geleli 15 dakika kadar oluyor. Ama size bir müjdem var, ilk olarak burada bildireyim:

Aral İthalat'ın birçok gazete, görsel medya ve dergi editörü arasında yaptığı PES 2009 Turnuvası'nın şampiyonu SDN oldu!

PES Editörümüz Talha Koç, Aral'dan bir adet PS3 ve PES 2009 oyun hediyesi kazandı. Gerçekten inanılmaz yorulduk, çok keyifli maçlar yaptık ama değdi. Görseller ve izlenimlerimiz çok yakında ana sayfada yer alacak.

Forza ShiftDelete.Net!

emelden

Dekan
30 Ocak 2007
5,260
8
0
Doğum gününde bu müjdeli haber senin içinde güzel olmuş.

Tebrik ederim. :)

_taha

Profesör
12 Temmuz 2008
2,217
17
218
36
Doğum Günün Kutlu olsun:sorcerer:
Nice güzel ve başarılı senelere:)

CZC

Profesör
26 Ağustos 2008
1,519
1
0
Ben artık şüphelenmeye başladım durumdan:

SDN DE MOD OLMAK İÇİN doğum tarihleri birbirine yakın olmak mı gerekiyo yoksa? ;)
Toplu sünnet gibi toplu bi doğum günü partisi yapıp ucuza getirme gibi eko bi düşüncemi var ? :)

Doğum günün kutlu olsun Alengirli.. Nice güzel ve neskayfeli yıllara ..

Stone

Profesör
21 Temmuz 2008
2,773
10
218
Bi kaç gündür yoktum kaçırmışı yaaa :D

Doğum günün Kutlu olsun Alengirli.Nice mutlu ve sağlıklı Senelere inşallah :)

onair

Profesör
28 Haziran 2007
2,675
7
218
Süper Modum, doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere :)