Doğa çekimi ve arkadaşlarımla fotoğraf çekilmek için DSLR fotoğraf makinesi önerebilirmisiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Hüseyin A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta yazdığım gibi doğa fotoğraflarını çekmeyi ve arkadaşlarımızla anılarımızın fotoğraflarını cekmeyi hobi haline getirdim. Sizden istediğim 1300 tl en fazla fiyatı olan hafif , iyi fotoğraf çekebileceğim , video çekebileceğim birde iso başarısı iyi olan bir DSLR fotoğraf makinesi istiyorum.
Benim aklımdakiler :
-Canon 100d
-Canon 1100d
-Canon 1200d
-Nikon d3100
Sizde önerilseniz sevinirim.
(Birde 2. el istemiyorum)

hayatiyiyani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ben kendim fotoğrafçıyım kardeşim. ben nikon d3100le başladım kendim ve başarılı fotoğraflar gayet çıkıyo kendim canon 7d mark 2 kullanıyorum hani ilerde d3100 yetmiyo çünkü daha çok üstüne düşüyosun fotoğrafçılığın ben nikonu tercih et derim.:)

Hüseyin A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kendim fotoğrafçıyım kardeşim. ben nikon d3100le başladım kendim ve başarılı fotoğraflar gayet çıkıyo kendim canon 7d mark 2 kullanıyorum hani ilerde d3100 yetmiyo çünkü daha çok üstüne düşüyosun fotoğrafçılığın ben nikonu tercih et derim.:)
İso konusunda sorun yaşayabilirsin demişlerdi nikon d3100 için sen herhangi bir sorun yaşamışmıydın ?

hayatiyiyani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İso konusunda sorun yaşayabilirsin demişlerdi nikon d3100 için sen herhangi bir sorun yaşamışmıydın ?
yani evet iso konusunda sıkıntısı var o konu biraz sıkıntılı sadece ama ben genel olarak o cihazı uzun süre kullandım iso konusunda canonlar daha başarılı elbette

Hüseyin A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani evet iso konusunda sıkıntısı var o konu biraz sıkıntılı sadece ama ben genel olarak o cihazı uzun süre kullandım iso konusunda canonlar daha başarılı elbette
bana yalnız iso konusunda başarılı bir fotoğraf makinesi lazım aklımdaki canon 1200D fiyatıda uygun iso konusunda da bi nebzede olsa daha iyi :)

hayatiyiyani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bana yalnız iso konusunda başarılı bir fotoğraf makinesi lazım aklımdaki canon 1200D fiyatıda uygun iso konusunda da bi nebzede olsa daha iyi :)
canon da kullandım nikon da hani ikiside üzmicek cihazlar benuygun fiyatlı diye d3100 dedim size canonlan devam edin bence ki canon daha basarılı iso değerinde dediğim gibi

Ahmet5006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Canon 100D almanı öneririm. 2 hafta önce Canon 100D aldım. Gayet iyi makine. Hem hafif istediğin gibi hemde muazzam :)

Owl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba 11 yıldır fotografcılıkla ugrasıyorum. Tek seçeneklerin bunlarsa Canon 100D diyorum. Ve lens olarakta Sigma 17-50 F2.8 alırsan yıllarca rahatlıkla kullanabilirsin. İyi günler.