Dock station şarj kiti hakkında

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar s3 üme şarjlı kılıf yerine orjinal üretilen aksesuar olan dışta şarj kitini (dock station) almaya karar verim kutu içeriğinde bildiğim kadarıyla orjinal batarya ve birde dışta şarj standı var ben bunu almayı düşünüyorum ama iraz pahalı sizin fikirleriniz nelerdir.dock station yerine başka sarj ünitelerimi daha iyidir ve en ucuzunu nerden bulabilirim sizin fikirlerinize önem veriyorum.şimdiden teşekkürler

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar s3 üme şarjlı kılıf yerine orjinal üretilen aksesuar olan dışta şarj kitini (dock station) almaya karar verim kutu içeriğinde bildiğim kadarıyla orjinal batarya ve birde dışta şarj standı var ben bunu almayı düşünüyorum ama iraz pahalı sizin fikirleriniz nelerdir.dock station yerine başka sarj ünitelerimi daha iyidir ve en ucuzunu nerden bulabilirim sizin fikirlerinize önem veriyorum.şimdiden teşekkürler

orjinali en iyisidir tabiki ama orjinal bulmak gerçekten zor şahsen bizim burdaki TİM'ler bile orjinal satmıyor hep yan sanayi veya ikinci üçüncü marka malları var.orjinalini ben sadece samsung teknik servisinde gördüm note 2 için ama mutlaka s3 içinde vardır samsung servislerinde

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim siz ne kadar fiyata aldınız