Soru DJI Osmo Pocket 3

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Fevzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhabalar. DJI Osmo Pocket 3 creator combo alıp deneyimleme şansı bulan oldu mu acaba? Sizce creator combo paketi almaya değer mi? DJI Mic2 haricen satılmadığı için kullandığım ana kamerayla kullanamama çekincem mevcut.

BLL.SLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim de bir sorum olacak. Düğün ya da dış çekim klibi hazırlamak için kamera ve gimbal almak çok daha masraflı olacağı için bu kamerayı alıp klip için çekimlerde kullanabilir miyim ?

Ahmet Fevzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle soruma cevap verenlere teşekkür ederim. Biraz daha araştırma yaptıktan sonra creator combo setini aldım ve bir süredir kullanıyorum. Cihazın video performansı gerçekten çok güzel. Gerek D-Log olması gerek active track fonksiyonu ve gimbal performansı takdire şayan. Özellikle videoda ISO, beyaz ayarı vb ayarları manuel olarak yaparsanız çok daha güzel verim alırsınız. Öteki türlü bazı senaryolarda (otomatik ayar kullanmam gereken vaktimin çok olmadığı durumlarda) memnun kalmadım. Ama manuel ayarda kullanıyorsanız çok efektif olduğunu söyleyebilirim. Düğün çekimi için deneme fırsatım da olmadı ama elbet yakın zamanda buna ilişkin de incelemeler görürüz. Tabi aynı zamanda Lumix S5 kullanıcısıyım ve hala çoğu durumda kamera kullanmayı tercih ediyorum. Umarım faydalı olabilmişimdir.

BLL.SLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
cevap için teşekkür ederim. Sanırım bu soruya net cevap alabilmek için biraz daha zamana ve kullanıcı deneyimine ihtiyacımız var

Son mesajlar