Dizüstü tavsiyeleriniz

Bu konuyu okuyanlar

keylog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
!!!ARkadaşlar dizüstü almayı düşünüyorum ama cok kararsızım
bu kararımda yardımcı olabileceğinizi düşündüüm için size başvurmak istedim
kafamada acer 5920g modeli var bunla beraber monster a acaba diye bakıyorum 2500ytl civarında sonoma işlemcili dx10 ekran kartlı mümkünse 8600gt li bir laptop önerebilirmisiniz... :^) o_O :)

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
DELL tavsiye ediyorum, fiyat ve model isteklerine göre kalmış.

merdiven altı markalarla ilgilenmeyin teknik destekte sorun yaşarsınız.

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Acer 5104 Modelini kullanmaktayım çokta memnunum,tavsiyede ederim.Arkadaşın merdiven altı kalmış markalar derken acer'i kastettigini zannetmiyorum,değil mi?.Datron markası bile güzel bir teknik servise sahip ülkemizde ...

birde bu linkten bakarsan alacagin notebook'u kullananların yorumlarına ulaşabilirsin.Şimdiden hayırlı olsun
http://forum.donanimhaber.com/m_15561480/mpage_5/tm.htm

Arkadaşın alacagi bilgisayar :

Bellek Düzeni : 2 X 2GB
Ekran Kartı : 256 MB NVIDIA GEFORCE 8600M-GT
Ekran Boyutu & Özellikleri : 15.4" 1280X800/entegre 0.3MP Acer kamera
Harddisk : 160GB 5400RPM
Optik Sürücü : DVD Super Multi DVD-R/RW Combo
Modem : 56K V92
Mouse&Klavye : TOUCHPAD-Q-TR
Ses Özellikleri : Hoparlör - Kulaklık - Mikrofon - SPDIF
Kart Okuyucu : 5-in-1 CR
Pil Özellikleri : 8 cell battery
Genişleme Yuvaları : WLan
Ağırlık :
Boyutlar :
İşletim Sistemi : Windows Vista Premium Türkçe
Ekstra Özellikler :
Bluetooth : VAR
Diğer :
Garanti : 24 AY
Bilgi :
Model No : 5920G
İşlemci : INTEL CORE2DUO 1.8GHz
Bellek : 2 GB DDR2

bluray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bende Asus F3JC modeli var. yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ve bana hiçbir sorun çıkarmadı. tıkır tıkır çalışıyor. Bu modeli şu an dahada iyileştirmişler. Tavsiye ederim Biraz ağır(2.8kg) ama onada katlanmak gerek. Fiyat ve performans açısından birincilik almış bi model. Asusun kendi sitesindende inceleyebilirsin.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Laptop'ta Markaya Aldanmayın, Fiyat/Performans arasında tercih yapın. Ben toshiba kullanıyorum, ancak bu güne kadar ne servis beni gördü nede ben servisi... Kendin Pişir Kendin ye. ha Şu olabilir. Alacağın Ürün Marka olursa Donanımda Sorun yaşamazsın kontrollerden geçmiş olur ancak buda bir kısas olmamalı Çünkü Toshiba satellite serisi öğretmenlere verilen) Dünyanın sorununu çıkarttı alanlara. mesela en son ki batarya olayları. dediğim gibi Marka olanlar sadece Kasa yapısı ile kıyaslanmalıyani kasa da kullanılan malzeme kalitesi & tasarım. Ama şu gerçeki Performans isterseniz Paraya kıyıp biraz yüksek öellikte almak gerekiyor. hatta imkanın varsa yeni nesil hard diskli bulmasın şu flashbellek tarzı olanlar.

ultum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende asus var babamdada (ben aldırttım) bende etraftan memnun alanlardan duyup aldım tabi birde 1999 dan beri ana kart tercihim hep asus olduğu için sempatim var sana uygun ve fiyatı diğerlerine yakınsa dikkate alabilirsin

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Asus W5FE tavsiye ederim biraz fiyatı pahalı ama bence değer...

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
murmillo dedi ki:
DELL tavsiye ediyorum, fiyat ve model isteklerine göre kalmış.

merdiven altı markalarla ilgilenmeyin teknik destekte sorun yaşarsınız.
evet dell iyi bizim laptop modelini bilmiom ama dell laptop un (bizimkinin) kendine ait MediaC. ı var ;)

lem_cim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ACER almayın arkadaşlar almayın yaaaa ben notebook tamir bakım yapıyorum şirkette ACER kadar lanet bir makina görmedim... aleti paketten çıkartıyosun kapağını açıyosun çıt sesi kulağına takılıyor bi bnakıyosun kapama dişi kırılmış bu kadar lanet bir notebokk başınıza bela olur benden demedi DELL markaların her cinsi her modeli uygundur we aynı zamanda çok sağlam we sorunu hemen hemen yok denebilir... DELL tawsiyemdir...

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
murmillo dedi ki:
Wolker dedi ki:
Arkadaşın merdiven altı kalmış markalar derken acer'i kastettigini zannetmiyorum,değil mi?

hayır monster gibi markaları kastettim.

sana tek kelımeyle guluyorum dostum monster markasının nesı varmıs be adamlar toplama laptop yapıyorlar ıstegın bellıgı koydur kalıte kalıte benım param olsaydı onlardan alırdım ancak bende fujıtsu sıemens kullanıyorum

bu arada senın laptopun markasınıda merak ettım dogrusu.. :* :* :* :*

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- herkes begendıgı yuksek ozellıklı notebookları yazmıs
2-dayanıklılık ve servis acısındanda yorumlar yapılmıs
Bunlar tamam ancak kımse update secenegı varmı yokmu bu yonlere dıkkat etmemıs gelecekte artık dızustulerde update edılecek ve bence buna erken baslayan kazanır ben update edılebılır bır laptop onerıyorum sana benım kullandıgım laptopta zaten update edılebılır bır model fujıtsu sıemens amilo pro 3405 v 3405 modelini incele derim ben yaklasık 9 aydan berı arkadasımla aynı laptopu kullanıyoruz 2 mızınde tek sıkayetı yok