Bu konuyu okuyanlar

bykocbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese s.a arkadaşlar DELL İNSPİRON 3542 dizüstü bilgisayarını kullanıyorum ama istediğim performansı alamıyorum bilgisayarımın özellikleri şu:
İntel i3 4.nesil işlemci
4 gb ram
500 gb hdd
2 gb nvidia 820m ekran kartı
özellikleri bu arkadaşlar bilgisayarı güçlendirmek için bir yazılım veya başka şeyler ne yapabilirim ben 120 gb’lık ssd takmayı düşünüyorum açıkçası bütçem de çok değil max 250 bu bilgisayarı güçlendirmek ve hızlandırmak için ne yapabilirim herhalde ekran kartı değişmez bunlarda başka neler yapabilirim herkese iyi günler

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
Herkese s.a arkadaşlar DELL İNSPİRON 3542 dizüstü bilgisayarını kullanıyorum ama istediğim performansı alamıyorum bilgisayarımın özellikleri şu:
İntel i3 4.nesil işlemci
4 gb ram
500 gb hdd
özellikleri bu arkadaşlar bilgisayarı güçlendirmek için bir yazılım veya başka şeyler ne yapabilirim ben 120 gb’lık ssd takmayı düşünüyorum açıkçası bütçem de çok değil max 250 bu bilgisayarı güçlendirmek ve hızlandırmak için ne yapabilirim herhalde ekran kartı değişmez bunlarda başka neler yapabilirim herkese iyi günler
RAM alabilirsiniz birde o kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntel i3 4.nesil işlemci
4 gb ram
500 gb hdd
Aleyküm selam.

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Dizüstü bilgisayarlara harici ekran kartı takılabiliyor ama profesyonel birisinin yapması gerekiyor.
Bunun dışında yapabileceğin SSD ve ram takmak.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
240 GB SSD + 4 GB RAM işinizi görecektir diye düşünüyorum.