Dizimag kapandı [30.07.2012]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en güzel dizi izleme adresiydi. off her halta karışıyolar yaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyle uzuldum ki anlatamam ben de benim huzurlu siteme ne oldu diye dokunsan aglayacagim :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Böyle birşey yazıyor:

Degerli Dizimag takipçileri,

13 Ekim itibariyla yogun bir saldiriya maruz kaldik.
Yasadigimiz her saldirida servis saglayicimizin "Firewall satalim" tekliflerinden gina geldi artik.

Aylik £3000 degerinde (Sterlin, 8670 TL) olan bu alet için, 12 aylik pesin ödeme talep ediyorlar (104.040 TL) :)).
Tabii ki buna ne gücümüz yeter ne de degil 12 ay sonra, 6 ay sonra bile ne olacagi belli degil...
Ama haklarini da yemeyelim %15 indirim de teklif ettiler :)

Nitekim, sakin kafayla yapilabilecekleri (servis degistirmek dahil) düsünmek için 1-2 gün izninizi istiyoruz.

Site hayatina daha devam edecek, bir yere gittigimiz yok;)

polat1986

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gercektende cok saglam bi siteydi online izlemem torrent takilirim ama acayip hit siteydi yazik olmus

esrai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bu nasıl olur ya . site on numaraydı. takip ediyordum ahh ahh biz zaten meyve veren ağacı taşlarız!!!!!!!!!!!!!!

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben de torrent ile indirme ve arşiv yapma meraklısı biriyim.
Hatta çok kaliteli rip versiyonları da bulunduğu halde hala Matrix, Star Wars gibi filmlerin 25G'lık 1080p versiyonları durur hdd'mde. (ulan bi star wars 150GB tutuyor be :D)
Ama misal Simpsons gibi depolaması neredeyse manasız veya Bing Bang Theory gibi dizileri tak tak tak bölüm bölüm izlemenin rahatlığı da ayrı bir konu online izlemede. Zaten görüntü kalitesinin önemli olmadığı yayınlar, HD gibi bir dert yok (sürümü de var mıdır tartışılır).

Neyse ki hosting'in itneliğiylmiş, düzeltirler yakında.

sarısarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sıkıntı yok açık şu an dizmag kapanmasın zaten 5 tane dizi takip ediyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
(How I met your mother, The Big Bang Theory, The Mentalist, Supernatural, Merlin, Heroes, Dexter, Spartacus, Game of Thrones) bunlar bitirdiklerim. Friends yeni başladığım diziydi. Dizimag sayesinde başlamıştım hepsine ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ulan tam walking dead 3. sezon yüklenicek..15 ekim... site kapanıyo ...

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Yasadigimiz her saldirida servis saglayicimizin "Firewall satalim" tekliflerinden gina geldi artik.

Aylik £3000 degerinde (Sterlin, 8670 TL) olan bu alet için, 12 aylik pesin ödeme talep ediyorlar (104.040 TL) :)).
Tabii ki buna ne gücümüz yeter ne de degil 12 ay sonra, 6 ay sonra bile ne olacagi belli degil...

Nitekim, sakin kafayla yapilabilecekleri (servis degistirmek dahil) düsünmek için 1-2 gün izninizi istiyoruz.

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Açılmış tekrar, the walking dead'de yayınlandı. Keyfim yerine geldi be.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gerçekten kapalı her yolu denedim girmiyoo. ah walking dead.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dırek hd ızlemek varken nıye ındırmek ıcın ugrasalım

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
İlginç, Anonymous.org üzerinden girilebiliyor.

muhendisbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0

acaba hangi yolu tercih ettiler?

cristogi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dizimag aynen devam, valla dizimag yüzünden türk dizisi izlemiyorum, takip ettiğim yaklaşık 15 adet yabancı dizi var, dizimag hepsi senin yüzünden :)

Confessor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bağlanmaya çalıştığımda 500 internet server error veriyor.benim internetimden kaynaklanan bir sorun çünkü başka yerden girmeyi denedim.nasıl çözebilirim?