Yardım Divinity Original Sin 2 Definitive edition oyunu oynayamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

squidwarp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunu alalı 1 ay felan olmuştur aklıma geldi indirip gireyim dedim ama oyunu açınca save dosyası açamyorum kısacası error veriyor resminide koydum
steamden felanda konu açtım ama cevap yok belgelerimde larian studios dosyası felan açılmadığı için böyle oluyor onu biliyorum anti virüs koruma geçmişindede oyun gözükmüyor sorunun ne olduğun anlamadım umarım yardımcı olabilirsiniz
şimdiden teşekkürler
Screenshot_63.png

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Arkadaşın attığı linkten bir çözümü Türkçe yazayım.
Windows Defender'ın "Kontrollü Klasör Erişimi" ile ilgiliymiş. Düzeltmek için Windows Defender açıp Virüs ve Tehdit Algılama'ya tıklayın. Virüs ve Tehdit Algılama Ayarlarına tıklayın. Aşağıya inip oradan Kontrollü Klasör Erişimine girin ve oradan kapatın (neyi kapatacağı yazmıyor).

Alternatif olarak, "Bir Uygulamaya kontrollü klasör erişimi yoluyla izin ver." seçeneğine tıklayabilir ve ardından '..\SteamApps\common\Divinity Original Sin 2\Bin\EoCApp.exe' bu dosyayı bularak kısıtlama dışında bırakabilirsiniz.

Çözümleri SteamCommunity'den çevirerek yazdım. Umarım işine yarar.

squidwarp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler her şey için ben linki görmüştümde klasör erişimi kapatmayı bulamamıştım o değildir herhalde diyip boşverdim şimdi googlayınca yerini buldum yaptım oldu :D

Son mesajlar