Disturbia

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Yönetmen: D.J. Caruso<br />Senaryo : Carl Ellsworth, Christopher B. Landon<br />Oyuncular:Shia LaBeouf , Sarah Roemer , devamı...<br />Tür: Gerilim<br /><br />Konu: Kale Brecht, babasının ölümünden sonra okulda işlediği küçük bir suçtan dolayı yargıç tarafından ev hapsi cezasına çarptırılmıştır. Zaman geçirebilmek için komşu evleri gözetlemektedir. Yerel gazetelerde esrarengiz adam kaçırma haberleri çıkmaya başlayınca dikkatini komşularından orta yaşlı gizemli adama yöneltir, attığı her adımı izlemeye başlar. Kuşkularının doğrulayabilmek için arkadaşlarından yardım ister.<br /><br />Resmi sayfası için tıklayın<br /><br /> IMDB <br /><br />Fragman<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=8pVa-oEwrjQ

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
güzel filme benziyor tşkler :)

bi de ev hapsi güzel olabilir ama o filmdeki gibi bi evinin önü olması gerek :D :D

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
RuNaL dedi ki:
güzel filme benziyor tşkler :)

bi de ev hapsi güzel olabilir ama o filmdeki gibi bi evinin önü olması gerek :D :D
hakime söylersin bunları ;D

eskicishak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Filmi izledim çoooook beğendim. Hem komedi hem de gerilim iki türü birarada bu kadar keyifle izlediğimi hiç hatırlamıyorum. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim.