Soru Disk Kilidi Tercihi (Abus, Kovix , Armor)?

Bu konuyu okuyanlar

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
Disk Kilidi Tercihi (Abus, Kovix , Armor) ... Arkadaşlar hangisini alayım abus alman malı daha iyi sıfırı çok pahalı öbürleri biraz daha normal fiyatta alarmlı kilitler bunlar kovix ve armor arasında da kaldım

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
bizzat kullanmadığım için bir şey diyemem ama bildiğim kadarıyla soğutucu spreyle soğutulup sert bir darbeyle kırılan çokça kilit varmış.youtubede buna dair test videoları var bir gözat derim.Ekstradan hırsız arkadaşıma sordum alarmlı versiyonları varmış ondan kullansın bide şu uzun halat gibi olan kilitleri almasın onlar kolay kesiliyormuş.iyi forumlar

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
bizzat kullanmadığım için bir şey diyemem ama bildiğim kadarıyla soğutucu spreyle soğutulup sert bir darbeyle kırılan çokça kilit varmış.youtubede buna dair test videoları var bir gözat derim.Ekstradan hırsız arkadaşıma sordum alarmlı versiyonları varmış ondan kullansın bide şu uzun halat gibi olan kilitleri almasın onlar kolay kesiliyormuş.iyi forumlar
Ben alarmı disk kilidini alcagim zaten soğuk sprey siksanda fayda etmiyor izledm o basit kilitlere