discorddan ban yedim sanırım

Bu konuyu okuyanlar

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
arkadaşlarımın sunucusu vardı şaka amaçlı bir dc spammer scriptiyle birkaç hesapla spam attım şimdi hesaba giremiyorum.ama nedense tarayıcıdan giriliyor telefonda bloklandığım yazıyor bilgisayar uygulamasında birşey yazmıyor ne yapmalıyım şimdi

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
arkadaşlarımın sunucusu vardı şaka amaçlı bir dc spammer scriptiyle birkaç hesapla spam attım şimdi hesaba giremiyorum.ama nedense tarayıcıdan giriliyor telefonda bloklandığım yazıyor bilgisayar uygulamasında birşey yazmıyor ne yapmalıyım şimdi
Geçmiş olsun.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Spam Scripti kullanan sensin ban yemen gayet normal biz nasıl yardım edelim muhtmelen sadece ip engel yedin

Geçmiş olsun üzdün be :(
hardware ban yememişimdir değilmi.ip modemi resetleyince değişiyor çünkü.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
telefondan yeni hesap açamıyorum bilgisayardan ise uygulamadan yeni hesap açamıyorum discordu internet sitesinden kullanabiliyorum (kapanabilecek hesabı) bende anlamadım

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
telefondan yeni hesap açamıyorum bilgisayardan ise uygulamadan yeni hesap açamıyorum discordu internet sitesinden kullanabiliyorum (kapanabilecek hesabı) bende anlamadım
Aynı mail veya telefon üzerinden kayıt olamıyorsun

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Aynı mail veya telefon üzerinden kayıt olamıyorsun
hayır farklı mail ve farklı telefon.sanırım hesapla alakası yok durumun sadece cihazlar ban yemiş ama hesapta kapanacak bence.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Şükürler olsun modemi açıp kapadım nedense sorun gitti yardımlarınız için teşekkürler scripti bana arkadaşım vermişti vmde linuxtan çalıştır yazdığını görmemişim :/ o yüzden vpnde olmayınca sonuç bu olmuştu

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Şükürler olsun modemi açıp kapadım nedense sorun gitti yardımlarınız için teşekkürler scripti bana arkadaşım vermişti vmde linuxtan çalıştır yazdığını görmemişim :/ o yüzden vpnde olmayınca sonuç bu olmuştu
Bir daha kullanmazsınız artık :D

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Bir daha kullanmazsınız artık :D
tövbe.bidaha kullanmam 2 yıllık hesap gidecekti.ama işin kötüsü yeni hesap açamıyordum ondan baya üzülmüştüm sonra modem resetledim sorun gitti.baya mutlu olmuştum yani sanırım 2020 de aldığım en iyi hediyeydi.hediyeyi veren ise teknik olarak resetleyince yeni bir ip alan modemdi.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Benimde 2 yıllık hesabımda ban yemiştim. Telefon doğrulama istiyordu ve bende yoktu.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Benimde 2 yıllık hesabımda ban yemiştim. Telefon doğrulama istiyordu ve bende yoktu.
ben daha 2 ay önce hat aldım.3 yıldır iç doğrulama istemedi 3 yıldır.ben kendi isteğimle doğrulama yaptım. ban olayından 1 hafta önce yaptım.