Soru Discorddaki yapılan şeyleri kalıcı olarak silememek

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
36
Açıkcası eski bir hesabım var ki bu da ilk hesabım değil zaten eski olayları tamamen unutup tekrar karşıma çıkmasını istemediğim için dm leri ve kişileri çıkarmak istiyorum ama dm lerin kalıcı olarak silinemeyeceğini söylüyorlar ama ben de yeni hesap açıp hesap tarihimin yeni gibi görünmesini istemiyorum bence kalıcı bir şekilde silme olmasa bile discord kapatılan dm leri belirlenen bir tarihten sonra kalıcı olarak silmeli :(

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,837
İlk önce sohbetleri silin, sohbetleri sildikten sonra da kişileri engelleyin. Böylece yeni bir sayfa açmış olursunuz.

Reaksiyon puanı
36
İlk önce sohbetleri silin, sohbetleri sildikten sonra da kişileri engelleyin. Böylece yeni bir sayfa açmış olursunuz.
Sohbetler kalıcı olarak silinmiyor ya tek sorun o yani ben bütün arkadaşları çıkarim demiyorum ama 2017 den kalma bir hesap yani kötü bir şeyler yapmadım hiç ama yine de bir açık bırakıp moral bozmak istemiyorum illa bişi olmuştur çünkü...

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
206
youtubede bir kaç kişi şöyle kod ile yapabilirsiniz fln diyorda kodu kendileri evrmiyor bir siteye yönlendirme yapıyorlar site ise ne operada nede chrome de açılmıyor güvenli olmadığı için , bende bir kaç kişiye oynadığım oyunlardan şifre vermiştim msjları silmek istiyorum aynı durum bendede var ama mecbur yeni dc açacağım eskisini sileceğim galiba.

Reaksiyon puanı
36
youtubede bir kaç kişi şöyle kod ile yapabilirsiniz fln diyorda kodu kendileri evrmiyor bir siteye yönlendirme yapıyorlar site ise ne operada nede chrome de açılmıyor güvenli olmadığı için , bende bir kaç kişiye oynadığım oyunlardan şifre vermiştim msjları silmek istiyorum aynı durum bendede var ama mecbur yeni dc açacağım eskisini sileceğim galiba.
Onlar uygun değil pek hesap banlanma riski var...

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
206
bunun bir çözümü olmalı ama nasıl ?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,837
Özel sohbetleri bilmiyorum fakat sunuculardaki mesajları hızlıca silebilmek için botlar var.

Reaksiyon puanı
36
Özel sohbetleri bilmiyorum fakat sunuculardaki mesajları hızlıca silebilmek için botlar var.
Abi şu ana kadar en az 7-8 tane sunucu kurdum dandik de değildi yani hesabım zaten eski diyorum o kadar biliyorum ama önemli olan özel sohbetler. Discord önerilerine topluca yazsak belki bir şey yaparlar :tearsofjoy: