Yardım Discord Ses Gelmeme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

AHkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Discordda konuşurken benim sesim onlara gidiyor fakat onların sesi veya discordun sesi bana gelmiyor neden olabilir?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
Discordda konuşurken benim sesim onlara gidiyor fakat onların sesi veya discordun sesi bana gelmiyor neden olabilir?
Ayarlardan ses giriş çıkışlarını kontrol edin ve işe yaramazsa Discord'u tekrardan yüklemeyi deneyin.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
İnternetiniz kötü olabilir. Avrupa sunucusunda olmayabilirsiniz, ses te ike sağ üstten sunucu seçin. Ayarlardan ses giriş çıkışlarını kontrol adin. Sol alttaki arama kapatma tuşunun sağında kripsy ses yankı engelleme var onu kapatın. Ayarlardan donanım hızlandırma açıksa kapatın , kapalıysa açın.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Ses ayarlarından ses giriş çıkış aygıtlarını kontrol edin. Discord yanlış bir aygıta ses veriyor olabilir.

BatuhanDN

Profesör
Reaksiyon puanı
1,478
Discord'un ayarlarından Ses Ayarlarında ki Çıkış sesini %100 yapınız ve şuan kullandığınız aygıtı seçerek tekrar deneyiniz.

AHkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ses ayarlarından ses giriş çıkış aygıtlarını kontrol edin. Discord yanlış bir aygıta ses veriyor olabilir.
Yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Discord'un ayarlarından Ses Ayarlarında ki Çıkış sesini %100 yapınız ve şuan kullandığınız aygıtı seçerek tekrar deneyiniz.
Yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neredeyse internette verilen herşeyi yaptım ama yok