Discord İçin Müzik Botu - Ritim Bot

Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Untitled-1.png

Ritim Bot Nedir?
Ritim Bot, iki Türk geliştirici tarafından yazılmış ücretsiz, kullanıcı dostu ve kalitesini günden güne yükselten bir Discord müzik botudur. Benim çevirmenliğini ve bazı diğer işlerini üstlendiğim bu bot 09.08.2020 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Botumuza daha yeni olmasına rağmen reklamını yapabilecek kadar güveniyoruz.

Ritim Bot'un Artıları Nelerdir?
Ritim Bot tamamen ücretsizdir,
Ritim Bot limitlemeler uygulamaz,
Ritim Bot yerli bir projedir,
Ritim Bot günden güne geliştirilir,
Ritim Bot'un kullanımı kolaydır ve nicesi.

Ritim Bot'un Eksileri Nelerdir?
Ritim Bot bazı durumlarda geçici olarak geliştiricilerimiz tarafından deaktif edilebilmektedir. Bunun sebebi ise YouTube'un yeni geliştiriciler için koyduğu limittir (müziklerin oynatılamamasına sebep olur) ancak geliştirici ekibimiz en kısa sürede bu sorunu çözüp tekrar hizmete sunmaktadır. Yakın zamanda bu limit tamamen kalkacaktır,
Ritim Bot şu anlık sadece YouTube üzerinden hizmet vermektedir.

Ritim Bot'a Neler Eklenecek?
Spotify Desteği = Ritim Bot yakında Spotify'ın müzik arşivini de kullanacak.
----
Soundboard = Ritim Bot kullanıcılarının da ekleme yapabileceği bir ses efekt sistemi.
(Ör: "Kullanıcı: --bruh *Ritim Bot "bruh" sesini oynatır*")
----
Dil Desteği = Ritim Bot için en az 4 dil eklemek istiyoruz. Bunları da sizin destekleriniz ile yapacağız. Bildiğiniz diller için çeviri yapmak isterseniz Discord grubumuzdan geliştirici ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. *Ayrıca bu amacımız için botumuzun düzgün bir Türkçe ile donatılmış olması gerekmekte o yüzden birkaç gün sonra bu hedefimizi gerçekleştirmeye başlayacağız.
----
Sizlerin İstekleri = Kaliteli bir botun içinde hangi özelliklerin olmasını istediğinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. En altta Discord adresimiz bulunuyor.

Ritim Bot Kullanımı ve İnternet Sitesi
Ritim Bot'un kullanımı ile ilgili en basit bilgilere Ritim'in internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Linkler; (Sitemiz SSL sertifikası içermektedir, rahatlıkla girebilirsiniz.)
Ritim | Anasayfa
Ritim | Sunucuna Ekle
Ritim | Discord Sunucusu
Ritim | Bot'un Ünlenmesi İçin Oy Kullan

Bazı Teknik Bilgiler
Sunucu Lokasyonu: US-Central
İşlemci: İki Çekirdekli
RAM: 8 Gigabyte
Ortalama Ping: 50

Son düzenleme:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaşlar botu sunucunuza ekleyip düşüncelerinizi gönderip sunucudan atmanız bile bizler için çok yararlı olacaktır. İsterseniz bu konu üzerinden isterseniz Discord sunucumuzdan düşüncelerinizi yöneticilerimiz ile paylaşabilirsiniz. Buradan yazılan her şey onlara iletilecektir.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Gerçekten sağlam bot ne offline kalması var ne bişeyi kurulumuda yok !play şarkı ismi ve devam bu kadar çok yararlı en iyi müzik Botu Join the Sunucu/SDN Discord Server! gelmekte isterseniz pc ve teknoloji forumum ritim bot herkesin sunucusunda olması gerekn bşr bot

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Ritim Bot v1.3.0
Bu konuyu açtıktan sonra olan değişiklikler;
  • Bildiğiniz üzere botun YouTube tarafından koyulmuş bir limiti (kotası) vardı. YouTube talebimizi onayladı ve 20.000 parça/gün 20 katına yani 400.000 parça/gün olarak arttırıldı. Uzun bir süre kota problemleri yaşamayacağız.
  • Konuda belirttiğim gibi bota bir kaç dil eklemek istiyorduk. Botun şu sıralar çok sık güncelleme almasından dolayı (uzun süreli stabilizasyon için) dil desteği biraz bozulmuş olsa da %100 Türkçe, %75 İngilizce ve %30~ Sırpça eklendi. Sırpça için destek olan gönüllü arkadaşa buradan selamlar yolluyorum.
  • Spotify aramaları bota eklendi ve bir takım sıkıntılar dolayısıyla kaldırıldı, destek ekler miyiz düşünüyoruz.
  • Soundboard özelliği iptal edildi. Çok zorlu bir sistem içerdiğinden uzun bir süre konusunu bile açmayacağız.
  • Ritim'in ana geliştiricisi bota verdiği emeklerin karşılığını alamadığından botla ilgilenmeyi azalttı o yüzden güncelleme sıklığı bot gelir getirmeye başlayana kadar düşürülecek.
Ritim Bot Kullanımı ve İnternet Sitesi
Ritim Bot'un kullanımı ile ilgili en basit bilgilere Ritim'in internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Linkler; (Sitemiz SSL sertifikası içermektedir, rahatlıkla girebilirsiniz.)
Ritim | Anasayfa
Ritim | Bağış Yap
Ritim | Sunucuna Ekle
Ritim | Discord Sunucusu
Ritim | Bot'un Ünlenmesi İçin Oy Kullan