Dişçi korkusu tarih olacak! Dijital dişçi nasıl olunur?

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
ShiftDelete.Net olarak bilgilendirici bir video ile yeniden karşınızdayız. Bu videomuzda son zamanlarda sıkça duyduğumuz dijital diş kliniği uygulamalarına sizlerle birlikte bakıyoruz. Teknoloji geliştikçe her sektörü etkilemeye devam ediyor. Peki dijital diş kliniğinin teknolojiyle sunmuş olduğu avantajlar neler? İşte merak edilen tüm detaylar! Elon Musk Türkiye’ye çalışacak! Dijital diş kliniği ne demek? Dijital diş kliniği bilgisayar destekli […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Dişçi korkusu diye bir şey mi vardı ya? İğneden falan tamamda onu ilk defa duyuyorum.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Süre 2:45 sağdaki ağabey gülmek için kendini çok zorlamış. Ne operasyonu geçirdi acaba? :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dişçi korkusu diye bir şey mi vardı ya? İğneden falan tamamda onu ilk defa duyuyorum.
Tamam korkulması saçma da ilk defa duyman çok garip TRT Çocuk'da falan konu olarak incelenirdi. :)

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Süre 2:45 sağdaki ağabey gülmek için kendini çok zorlamış. Ne operasyonu geçirdi acaba? :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam korkulması saçma da ilk defa duyman çok garip TRT Çocuk'da falan konu olarak incelenirdi. :)
Televizyon bakmıyorum ? ama çoğu kişinin zaten ağrısını çektikten sonra gittiği için çokta korkulacak bir durum olamaması gerekli bence uyuşturup öyle yapılıyor zaten işlem ben bi küçükken gitmiştim oda arka dişim çıkmamıştı yerinden galiba öyle bir şeydi.

Son mesajlar