Yardım Dış sesi dahil etmeden ekran kaydı nasıl alınır?

Bu konuyu okuyanlar

recepistanbul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

İş gereği YouTube üzerinden haberlerin canlı yayınlarını ekran videosu çekip bunu düzenleyip sonrasında paylaşıyoruz. Yalnız ekran kaydı alırken hem yayının sesini hemde mevcut ortam sesini de alıyor haliyle hem seste bozulma oluyor hemde ortamdaki konuşma ve gürültüyüde alıyor. Aynı işlemi iPhone'na kulaklık takıp kaydedince ortam sesi almadan sadece YouTube'un sesini alıyor. Ama bunu Macbook cihazımdan yapamıyorum. OBS programını indirdim denedim ortam sesini alıyor. Macbook'un kendi ekran yakalama uygulaması ile denedim yine ortam sesini aldı.

Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Normalde, kullandığınız kayıt alma programındaki mikrofon ayarlarından yapılması gerekiyor. Mesela bende Cyberlink programı var, sistem sesini, mikrofonu veya her ikisini de seçebiliyorum. Ya da hepsini kapatabiliyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı03.JPG
    Ekran Alıntısı03.JPG
    24.2 KB · Görüntüleme: 78

recepistanbul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programı internette aradım video düzenleme programı karşıma çıktı yükledim ama ekran kaydı bölümü bulamadım sanırım yanlış program kurdum. Rica etsem programın tam ismini yazabilir misiniz acaba?

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Programı internette aradım video düzenleme programı karşıma çıktı yükledim ama ekran kaydı bölümü bulamadım sanırım yanlış program kurdum. Rica etsem programın tam ismini yazabilir misiniz acaba?
CyberLink Screen Recorder 4

Son mesajlar