Dirseğim acayip şiş

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 3 gün vücut geliştirme ye gittim 2 . günden sonra kolumda bi ağrı vardı bende kaslar ağrıyor diye düşündüm fakat sonradan elimi dirseğimle beraber yani elimin içi yukarı bakacak şekilde çeviriyorum dirseğimin solundan kemik çıkmış gibi bilmiyorm yeni mi oldu yoksa ben mi fark etmedim.Arkadaşlar ben fazla kiloli değilim zayıf arkadşlar dirseğinin fotoğraflarını çekip buraya koyabilir mi lütfen şuan çok kötüyüm vallaha eğer kemikklerde bir sorun varsa vücut a da gidemem :(

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yalnız bakıyorum iki kolumda aynı o zaman sorun yok dediler arkadaşlar falan ?sorun yokmudur sizce

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Her iki dirsek aynıysa ve bu sonradan olan birşey değilse korkulacak bişey yok. Ama yinede bir ortopedi yada ftr(fizik ted. ve reh) doktoruna başvurmanızda fayda var diye düşünüyorum.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Kaslar yanmıştır
İlk seferde olur
Zamanla alışırsın.

Haa çok rahatsız ediyorsa buraya konu açana kadar doktora gidin bence.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
112 ara ambulans gelsin yav cidden şu olaya benzedi ;kız yolda açık bırakılan lağım çukuruna düşüyor çukurun içinde facebook tan arkadaşına mesaj gönderip yardım istiyor kendi ülkendeki acil yardım hattını arasana.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bilip bilmeden konuşmayın lütfen.Ben yazın yaylaya gidiyorum serin oluyor orda doktor yok.boşu boşuna da inmek istemedim yayladan ondan sorayım dedim normal derler belki diye.yorum yapan arkadaşlara yinede teşekür ediyorum...

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Kaç kiloyla ne çalıştın?
Fazla yüklenmişsindir.Gün geçtikçe azalır ağrılar. Azalmazsa zedelenme olabilir.

nadia

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kemiginle alakali bi durum olsa agridan duramazsin kaslarinla ilgilidir diye dusunuyorum ben

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kemikle alakalı bencede çünkü gerekenden fazla yük vermen çok zararlı şeydir ;) hertürlü problem çıkar vucut bu çok fazla yükleme yapma pc gibi beyni gb ile dolu değil veya kolları bacakları pc gibi fare ve klavye deil kendini bil gerisi gelir gelmezse bi b..luk vardır demek..;)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Çalışırken temponu yavaş yavaş yükselt. İlk zamanlar küçük ağırlıklarla başla. Dirseğinin fotoğrafını atarsan anormallik ne durumda görebiliriz ama çok kötü diyorsan bir doktora göster tabii ki.

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
doktora git panpacan.

doktora git panpacan.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ağrı falan kalmadı :D :D artık fazla yorulmuyorum çalışırken yani et kırığı falan olmuyorum artık teşekr ediyorum yorumlarınız için... :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Biz dedik sana,
Dünkü hurmalardan oldu o.
Zamanla alışcan olaya.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Alıştım alışmasınada en başta istekle gidiyordum şimdi hiç gidesim gelmiyor :D :D

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Enerjinin düşmesini engellemek için Mass gainer alman gerekir, konu disi bolumune actigin vucut geliştirme konusunda yazmistim, spor gerekli önlemler alınmadan yapilirsa yarar degil zarar getirir, saglikli beslenmeye dikkat edilmeli, vitamin konusunda vücudu eksik bırakmamali, body building e baslanilan ilk hafta vucut agrilari normaldir, ben bir hafta boyunca bu agrilari cekmistim, sonrasinda bu agrilar gecer,

Son mesajlar