Dilencinin böylesi!!

Jengar

Profesör

titanyum

Profesör
evet bende çok seviyorum ama ah birde mustakil evim olsa alırdım walla apt. köpek beslemeye izin vermiyolar buranın yöneticisi biraz kıl da :)

aynen benimkide o yüzden malesef :)

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Çok Şirin bişe bunlar yaaaw

bendede rotvaydır vardı ama parkta salı verdim gezmesi için belediyenin zehirli etinden yedi öldü

titanyum

Profesör
çok üzüldüm kardeş benimde küçükken köpeğime araba çarpmıştı sivas kangalım vardı ozaman baya ağlamıştım :(

Jerusalem

Profesör
titanyum dedi ki:
çok üzüldüm kardeş benimde küçükken köpeğime araba çarpmıştı sivas kangalım vardı ozaman baya ağlamıştım :(

Yıllar önce, bizim bi' Karaşimşek vardı, (sanki nüfus kağıdı var ilk harfini büyük yazdım(neden karaşimşek, aslında köpek kahverengiydi ama o dönem Michael Night diye bi' emmi vardı.)) belediye zehirledi.

Jerusalem dedi ki:
titanyum dedi ki:

Yıllar önce, bizim bi' Karaşimşek vardı, (sanki nüfus kağıdı var ilk harfini büyük yazdım(neden karaşimşek, aslında köpek kahverengiydi ama o dönem Michael Night diye bi' emmi vardı.)) belediye zehirledi.
ben küçükken köpeğimizi kaçırmışlardı :S çok ağlamıştım :(

Jengar

Profesör
çok bağlanmamak gerekiyo aslında ben köpeğimin öldüğünü falan göremeyi hiç istemem ya ama illaki bağlanıyosun dimi?

honen

Profesör
Hayvan sevgisi çok farklı ya.Hayvan sevgisi insanın kalbinde ki merhametin belirtisidir aslında.

Jengar

Profesör
honen dedi ki:
Hayvan sevgisi çok farklı ya.Hayvan sevgisi insanın kalbinde ki merhametin belirtisidir aslında.
çok doğru diyosun ben köpeğimle sabaha kadar uyumazdım otururdum eski anılarımı hatırladım şimdi ^^ resimlerini bulursam koyarım eminim çok beğenirsiniz :)