Dikkat!! Facebookk

enesyildiz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar mail gelen kutumda junk yani gereksiz e-mail bölümünde bi mail vardı. Baktım Ve aşağıdaki maillle karşılatım Bilgilendirmek için Açtım konuyu herhangi bir virüs olduğundan değil...

1m53kii5mozepu87txh.jpg

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
alttaki facebook linkide zate başka siteye gidiyor :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Adresten belli zaten. En alttaki Facebook bağlantısına tıklarsan bir sorun olmaz ama üstteki mesajı okumak için tıklaya tıklarsan fena olur. :D

IREM

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tipik bir face hayranıyım ailecek takip ediyoruz mailesefff... puufff.. üyeligimi dondurdum ablam soruyoo nıye beni sildin diyee.. Msn canavarlıgı out Facebook canavarlıgı in oldu.

famep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tipik bir face hayranıyım ailecek takip ediyoruz mailesefff... puufff.. üyeligimi dondurdum ablam soruyoo nıye beni sildin diyee.. Msn canavarlıgı out Facebook canavarlıgı in oldu.

Buna izin vermemek sizin elinizde :) Elinizdeki gücün farkındaysanız güçlüsünüz :p biraz felsefik bir cümle oldu ama siz isterseniz sizi görebilirler sizin sınırlandırdığınız kadarıyla ayrica gizli üyelik var onuda deneyebilirsiniz ... bunları face hayranı olduğum için değil sadece net sapıkları var die siz neden net kullanımınızı sınırlandırasınız ki.. bence buna müsade etmeyin.. gücünüzü kullanın ;)

tipitip

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mehtap Güçlü mü banada geçen gün aynısı geldi ama benimki Hande'dendi :D

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşım linklerin üstüne gel fareyle pencerenin sol alt köşesinde zaten tıklarsan hangi siteye gideceğin yazar yani tıklamana gerek yok sol alt köşeden bakarak görebilirsin

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
popüler olan herşey saldırı için birebir açık alan oluyo hemen